Hledáte originální dárek pro svou drahou polovičku? Potřebujete vyřešit vánoční dárky a nebaví vás složitě je balit? Chcete ty nejlepší doplňky stravy v luxusním balení? Máme pro vás několik tipů na krásně poskládané balíčky z různých produktů od značky Nutrend.

Originální dárkové balení KETTLEBELL

15 produktů, které nesmí chybět v žádné tréninkové tašce. Originální kartónové balení kettlebellu je nadupané neoblíbenějšími doplňky stravy našich zákazníků a vykouzlí úsměv na tváři každého aktivního muže. Cena: 499 Kč.

Více najdete na Nutrend.cz/balicek-kettlebell

Luxusní dárkové balení KABELKA

16 produktů, které chce mít v kabelce každá aktivní žena. Vybrané nejprodávanější doplňky stravy v luxusním kartónovém balení potěší i ty nejnáročnější zákaznice. Cena: 499 Kč

Více najdete na Nutrend.cz/balicek-kabelka

Balíček ENERGIE Z PŘÍRODY

Podpořte svou imunitu a vychutnejte si dávku potřebných živin ve vegan stylu.
Cena: 980 Kč 
Balíček obsahuje: Multiherb caps, 90 kapslí a Delicious Vegan Protein, 450 g, příchuť pistácie + marcipán.

Více na Nutrend.cz/delicious-vegan-protein

Balíček BEAUTY&FIT

Začátky cvičení vyžadují správnou motivaci a pevnou vůli. Při správném stravování, vedení tréninku a použití vhodných doplňků stravy se z cvičení stane radost životní cesta. Sestavení doplňků odpovídá zvýšenému energetickému výdeji, kdy cílem je adaptace těla na fyzickou aktivitu.

Cena: 1077 Kč.

Více najdete na Nutrend.cz/balicek-zacatecnik-zena

Balíček CHUŤ VÍTĚZIT

Dárkový balíček pro všechny, kdo mají velké cíle. Jedinečný komplex suplementů pro dlouhotrvající výkon s důrazem na kvalitní regeneraci. Příchuť? Vítězství!
Cena: 698 Kč

Více najdete na Nutrend.cz/isodrinx

Testovací DÁRKOVÁ SADA

Nový 100% WHEY PROTEIN v testovacím balení. 16 jedinečných příchutí, které vás svou opravdovostí nepřestanou šokovat. Objevte chuť vítězství. K tomu navíc originální šejkr, vše v krásném dárkovém balení.
Cena: 599 Kč

Více najdete na Nutrend.cz/sejkr-16x-100-whey-protein

Poskládejte si balíček podle sebe

Nevybrali jste si z připravených balíčků? Poskládejte si ten svůj podle svého přání a zabalte dárek do stylové dárkové krabice či krabičky.

Vše najdete na stránce Nutrend.cz/vanocni-balicky-mame-pro-kazdeho

 

Reklama