Lash Love™ Řasenka


Rozmazlujte své oči řasenkou, která zvýrazňuje, chrání, dodává čtyřikrát větší objem a zanechává přirozený vzhled. Ohebný a tvarovaný kartáček řasy rozčesává a odděluje.

  •  Nežmolkuje, nerozmazává se, nedrobí se.
  • Mary Kay® Pantenol-Pro Komplex™ pomáhá uhlazovat řasy a chrání je před lámavostí.
  • Bez parfemace.
  • Oftalmologicky testováno, vhodné i pro nositelky kontaktních čoček.
  • Voděodolné složení.

Gel na obočí

Ať už chcete obočí tvarovat, usměrnit, zahustit, vyplnit nebo potřebujete tohle všechno dohromady, Gel na obočí s obsahem vláken je univerzálním řešením pro celkově upravenější obočí, díky němuž se budete cítit krásná. Odolné a flexibilní složení pomůže zafixovat obočí do požadovaného tvaru, takže zůstane beze změny při práci, při sportu a za každého počasí. Gel se snadno nanáší a rychle schne. Dosáhnutí přirozeně vypadajícího a krásně upraveného obočí vašich snů je zcela jednoduché.   

Vyberte si odstín, který se nejlépe hodí k vaší barvě vlasů. Obočí pročešte spirálovým kartáčkem. Tím dosáhnete krásně upraveného konečného tvaru, který pomůže vymodelovat vaši tvář a završí tak váš dokonalý vzhled.    


Mary Kay® Transparentní řasenka

Získejte víc ze své řasenky v jednom okamžiku! Řasy budou delší a objemnější díky průhlednému a rychleschnoucímu složení této podkladové řasenky, které dodá vašim očím dramatický pohled. Řasy budou vyživenější a hladší díky Panthenol-pro komplexu™. Mary Kay® Transparentní řasenka řasy zvedá a udržuje je v kombinaci s použitím kleštiček na řasy déle natočené. Speciální kartáček s dvojitými štětinkami usnadňuje nanášení Mary Kay® Transparentní řasenky po celé délce řas a maximalizuje efekt působení všech složek. Transparentní řasenku můžete nosit i samotnou a docílit tak nádherného přirozeného vzhledu.

Mary Kay® Transparentní řasenka se snadno nanáší, neodlopuje se a přináší:

  • Aplikaci bez žmolkování.
  • Ochránu proti rozmazání.
  • Delší výdrž na řasách.

Mary Kay® Sada štětců

Mary Kay® Sada štětců obsahuje důmyslné nové tvary, díky nimž si snáze osvojíte mistrovské techniky líčení. Štětec na pudr vám díky svému preciznímu zaoblení umožní během okamžiku bezchybně nanést jemnou vrstvu podkladu. Ať už chcete mít neutrální nebo kouřové líčení očí, jakýkoliv styl bude dokonalý díky třem chytrým štětcům na oční stíny, které vám pomohou stíny snadno nanášet, rozmazávat i ohraničovat. Využít můžete i štětec na tvářenku k sebevědomému zvýraznění. 


Mary Kay® Vyživující sérum na řasy a obočí

Získejte řasy, které vypadají plnější, silnější a bohatší. Získejte zdravé, přirozeně vypadající obočí. Vše jen za pár sekund každý večer – a za 30 dní uvidíte výsledky, o kterých už teď ženy všude mluví.

Vyživující sérum na řasy a obočí je vyvinuto tak, aby bojovalo proti vypadávání řas a dodalo jim zdravější, plnější vhled. Polámané řasy jsou vyživeny a posíleny, takže při odličování očí vypadává méně řas a obočí vypadá zdravěji. Patentovaný vyživující komplex je kombinací peptidů stimulujících buněčnou obnovu s aminokyselinami na zpevnění řas. Tenké, řídké obočí vypadá po použití zdravější a zlepší se jeho stav.

Více informací naleznete zde.

Reklama