Vítejte ve světě Purina GOURMET, ve světě kočičích labužníků. Pro Vaše kočičí miláčky jsme připravili atraktivní vánoční balíček, kterému prostě nelze odolat!

Kočky jsou nádherná, vznešená a hrdá zvířata. Získat si kočičí srdce znamená získat si její lásku, důvěru a absolutní oddanost. Za krásné chvíle, které spolu trávíme, za úsměvy, které nám dokáže vykouzlit na rtech, si zaslouží naší pozornost. Chceme, aby se náš čtyřnohý mazlíček měl co nejlépe a máme radost z tichého předení naší kočky, které nám dokazuje její spokojenost.

Protože jsme milovníky koček, víme, že ji spolehlivě potěšíte nejen vlídným slovem a pohlazením, ale také nějakou lahůdkou. Právě proto jsme přichystali vánoční balíček pro kočky s výrobky značky Purina Gourmet!

Purina Gourmet je vysoce kvalitní kompletní krmivo pro dospělou kočku, které se skládá z pečlivě vybraných masových a rybích kousků a zeleniny.
Výrobky značky Purina Gourmet Gold (konzervičky) jsou nabízeny v široké nabídce různých příchutí a textur, které Vaši kočku vždy potěší a přinesou jí neodolatelný chuťový prožitek. Novinkou na trhu jsou luxusní kapsičky Purina Gourmet Perle prodávané ve 3 atraktivních příchutích: s hovězím a mrkví, s pstruhem a špenátem a se zvěřinou a zeleninou. Lahodné masové kousky zalité vlastní šťávou pohladí smysly Vaší kočky a poskytnou jí nezapomenutelný chuťový zážitek a intenzivní potěšení z jídla

Do vánočního balíčku pro Vašeho mazlíčka jsme vložili 6 oblíbených příchutí konzerviček Gourmet Gold:
• S králíkem a játry – směs grilovaných a dušených masových kousků
• S mořskými rybami a špenátem - směs grilovaných a dušených masových kousků
• S kuřetem a játry – masové kousky ve šťávě
• S lososem a kuřetem – masové kousky ve šťávě
• S kuřetem – grilované masové kousky ve šťávě
• S lososem a špenátem - grilované masové kousky ve šťávě

a ZDARMA luxusní kapsičku Gourmet Perle S hovězím!

Doporučená maloobchodní cena vánočního balíčku je 89 Kč a můžete ho zakoupit ve vybraných hypermarketech.


Veselé Vánoce!