V pátek jsme skončili u Blíženců (článek najdete ZDE). Dnes už čeká zbylá šestice znamení zodiaku. Věřím, že vás inspiruji i pobavím. Berte to s rezervou, své partnery znáte přece nejlépe sami.

horoscope

RAK

Muž

Je dobře si tady uvědomit, že muž Rak je vlastně žena. Bude citlivý na výběr dárku, neb vyžaduje, aby se partnerka projevila jako někdo, kdo ho zná a nemá problém vycítit, co by se mu líbilo.

Nepodceňujte u Raka balení.

Jistě ocení kvalitní papír a nejlépe profesionálně zabalený dárek, který odpovídá jeho citlivé povaze. V opačném případě u raka riskujete, že vám volbu dárku a nedostatek empatie bude vyčítat ještě v květnu. Nezapomene to říci například před svou matkou.

Raci mají rádi roztomilé věci, ale nepohrdnou ani praktickým dárkem, citlivě vybraným. Parfém je dobrý, pokud znáte jeho vkus.

Žena

Stříbro. Drtivá většina žena narozených ve znamení Raka má ráda stříbrné šperky a také drahé kameny zasazené do bílých kovů.

Radost jí ale udělá například saténová noční košilka v odstínu stříbrné, nebo modravé barvy. Čím romantičtější dárek bude a s čím větší láskou bude balený a darovaný, tím lépe.

Rakyně je cit sám, takže je jedno, co to bude, když to vyvolá patřičné chvění v oblasti srdečního svalu.

A teď fakt nemyslím kardiostimulátor! :-)

LEV

Muž

Hlavně mu nedávejte něco, co by mu připomínalo, že musí něco dělat! Na to bude jistě alergický.

Cítí se být králem a pánem všeho tvorstva, takže očekává veliké věci. Čím větší krabici Lev uvidí a v čím blištivějším papíru, tím lépe.

Jeho jméno by z toho mělo vystupovat a doslova řvát.

Lvi jsou rozkošně sebestřední, a pokud jim tu radost z toho, že jsou středem vaší pozornosti, dopřejete, budou velkorysí a královsky pohostinní.

Není nic pěknějšího než vrnící Lev u škatule ve zlatém papíru, na kterém je napsáno: Pro nejlepšího chlapa na světě“.

Už jste viděli krotkého krále zvířat, kterak chodí savanou a potřásá hřívou? Úchvatné!!

Ať už mu dáte cokoli, bude čekat, že: „Neuvěřitelně ti to sluší“, „Vypadáš v tom jako Alain Delon“, „Bože to snad nikdo nemá“ „ Krásně to ladí s tvýma zajímavýma očima“ a podobně.

Nezapomeňte omdlívat i nad jeho výběrem daru pro vás!!!

Žena

I žena Lvice má logicky ráda obdiv a zpravidla si potrpí na drahé blyštivé kameny, zlato, drahou kosmetiku, značkové kabelky nebo nejlépe nový vůz v metalíze, opatřený na dveřích jejím jménem.

Lvice umí být krásná a umí upoutat. Ona hlavně chce upoutat. A zpravidla i upoutá.

Většina Lvů, ženy i muži, se domnívá, že jejich znamení je nejlepší a nejdokonalejší ze všech dvanácti v zodiaku, takže řetízek ve zlatě s jejím znamením, patřičně okomentovaný, jaké štěstí, že je právě Lvicí, je bezva dárek.

Samozřejmě je to o horoskopu, ale prosím, NEDÁVEJTE LVICI POD STROMEČEK POTŘEBY DO KUCHYNĚ A NA ÚKLID. Urazilo by ji to.

Lvice u plotny nebo s hadrem má pocit, že to, co právě dělá, zachraňuje lidstvo před vyhynutím a jen ona je vyvolená k tomuto činu. Nesmíte v ní vyvolat pocit, že je pro vás hospodyňka. Ač je jí ráda, není to samozřejmost.

Je to bytost, kterou milujete, protože je nejkrásnější a ještě k tomu nevyšší formou života po Bohu. Nikoli uklízečka.

Vážně vím, co říkám, mohu-li  s patřičnou dávkou satiry, sebereflexe a nadsázky soudit podle sebe. :-)

PANNA

Muž

Ne každý muž narozený v Panně musí být nutně nechutný puntičkář, jehož neustálé šťourání, perfekcionismus a zasekávání se na detailech leze druhým krkem. Jsou i „Pannáci“, kteří jsou zábavní. Přinejmenším zábavní svým pitváním.

Ne každý je patolog.

Nesnažte se ohromit svého Pannu roztomilou hloupostí, která je vlastně úplně zbytečná, ale vás jako třeba Lvici nebo Střelkyni rozsekala svou kouzelnou neupotřebitelností.

Ovládněte se a dejte mu mikroskop, sadu šroubků a hřebíčků srovnaných do škatulek s přesným rozdělením a čísly, nový olejový filtr, perfektní sadu olůvek a prut s automatickým navijákem či laserovou tiskárnu.

Pokud mu koupíte tričko s vtipem o Pivrncovi, musíte mít zmapovaný jeho horoskop a v něm minimálně jedna planeta musí hnízdit ve Lvu, Beranu nebo Střelci. Nelépe Merkur.

Žena

Myslíte, že ženu v Panně urazíte, když jí pod stromeček věnujete obálku s tučným obnosem? Pravděpodobně nikoli.

Ocení vaši praktickou stránku, rozhodně nebude mít dojem, že jste byli líní přemýšlet, a hned po druhém svátku vánočním půjde a zakoupí něco moc potřebného a možná nezapomene ani na vás.

Taková pračka nebo myčka nebo poukázka do elektra také není špatná volba.

Panna je praktická a přemýšlí o všem, co je potřeba s ohledem na budoucnost rodiny, její chod a co nejlepší zabezpečení všech jejích členů.

Bezvýznamné věci volte až jako druhotné dary, a i tak by měly mít alespoň minimální význam.

Panně dejte to, oč si řekla. Kašle na překvapení.

Vlastně po nečekaných věcech ani moc neprahne, a to celoročně. Snaží se vždy všechno očekávat, aby ji život proboha nepřistihl nepřipravenou.

Hlavně je bezvadné, že vy od Panny dostane to, co jste v srpnu mezi řečí při opravování zásuvky zmínili, přičemž jste ani nepočítali, že vás vnímá.

VÁHY

Muž

Předně se muže ve Váhách neptejte, co by chtěl pod stromeček, jinak se vystavujete riziku, že o tom bude dumat ještě na jaře.

A nebo se ho zeptejte v červenci.

I tak není úspěch zaručen, neb své přání stihne ještě pětkrát přehodnotit, protože se prostě nějak nemůže rozhodnout.

Prostě jděte a něco kupte.

Výhodou muže ve Váhách je, že bude rád vlastně za všechno, co v sobě ponese otisk lásky a vašeho pochopení jeho osobnosti prahnoucí po romantice a harmonii.

Dejte mu CD s jeho oblíbenou hudbou, zarámovanou fotografii, když se tak krásně a něžně díval zpoza stromu tenkrát na výletě na Říp, hrníček, který jste sama malovala a napsala na něj „z lásky“ a podobně.

Je to duší malý chlapec a jediné, co ho zajímá, je náklonnost.

Nejlépe náklonnost celého světa.

Žena

U ženy Váhy dejte pozor na humpolácké dary a balení. Klidně jí věnujte obraz, na kterém bude například malé děvčátko s kyticí květů, i kdyby vám to jako třeba Býku připadalo jako „děsnej kýč“.

Uvědomte si, že vaše Váha je zcela jiná.

Její křehká podstata potřebuje předně krásno. A její pojem o krásnu se například od zemitých typů liší značně.

Dává důraz i na formu.

Tedy, balíček by měl být hezky a něžně zabalený, klidně s ozdůbkami a krucánkami. Pokud to uděláte sami, bude ještě raději. Natočte jí vlastní DVD s vyznáním a máte ji.

Měla by vás z dárku cítit.

Do krabičky přidejte dopis, který bude plný láskyplných slov a vyznání. Ona tohle ocení a je jedno, že vám to bude připadat po patnáctiletém manželství jako infantilní úchylárna.

Váha bude romantik i po třiceti letech!

A pamatujte, pokud ona vyhodnotí, že ji nemáte rád, odejde a je jedno, že letos jste měli zlatou svatbu.

Vy od ní očekávejte něco, co ona bude pokládat za něžné a čím vás chce pohladit. Klidně to může být plyšový méďa s vaším jménem, držící v ruce srdíčko se slovy „I LOVE YOU“.

ŠTÍR

Muž

Úplně nejlepší by bylo, kdybyste se nechala profesionálně vyfotografovat nebo namalovat. NAHÁ! Fotografii či obraz následně nechte dát do pěkného rámu a dejte mu to.

Kdyby se vám nechtělo, nebo jste s tím měla problém, nechte klidně vyfotografovat sousedku. Bude rád úplně stejně. :-))

Teď vážně, i když až tak úplně bokem s předešlým odstavcem nejsem. Vždyť víte, o čem jsou Štíři.

Štír potřebuje něco, co má náboj, jiskru, smyslnost a z čeho ucítí napětí někde v oblasti boků. Dejte mu pod stromeček erotickou pomůcku pro vás oba, nebo SI pro NĚHO kupte prádélko jako vystřižené z playboye. KOŽENÉ!

Rozhodně pochybuji, že ho ohromíte holicím strojkem nebo gola sadou. A kdyby ano, volte místo klasického kufříku alespoň takový, na kterém je obrázek výstřihu Angeliny Jolie.

Dejte mu poukázku na thajské masáže, nebo společný výlet do wellness studia s překvapením. Vzrušte jeho bytost a je jedno, co mu pořídíte.

Muži ve Štíru mají také zvláštní slabost pro rychlé vozy, takže jestli jste vyhrály ve sportce…

Žena

Je zajímavé, že drtivá většina Štírek, které znám, má ráda zlato. Zvláště třeba ve zlatě vyvedené malé štírečky nebo Andělíčky. To asi to Pluto ve smyslu pro humor nutí smyslné Štírky do záliby v andělech.

Nebo Lilith, ke které mají blízko.

V každém případě i Štírku musíte dárkem vzrušit, i když bývají poněkud víc zpátky. Ne, že by pro ně smyslnost nebyla důležitá, ale nesmí to být moc okaté. Rády vás nechají objevovat a tápat.

O to větší grády to bude mít, když se trefíte.

Štírky se neptejte, co chce. Připadalo by jí to trapné, bez nápadu a nejspíš by odpověděla „Nic mi nedávej“.

NO TO SE  ALE OPOVAŽTE! Příští Vánoce strávíte v márnici, nebo sám!

Dárky pro svou Štířici opatřete dávkou tajemna. Buďte velkorysí a hlavně vytvořte atmosféru, má to ráda.

Štírky jsou stejně nevyzpytatelné jako zajímavé.

Buďte také takoví. Mají rády, když vyhrotíte očekávání a aktivujete všechny jejich smysly.

Dar by měl být originální.

STŘELEC

Muž

Střelec má smysl pro humor, nadsázku a patrně bude Štědrý večer s ním stejně o nějakém nečekaném modelu. I jeho dar bude patrně šťavnatý.

Střelci mají rádi neotřelé věci a hodně dobře snášejí žertovná pyžama v podobě nočního oblečku a la pan Werich ve filmu „Byl jednou jeden král“.

Střelce doporučuji pod stromečkem pobavit a rozptýlit. Nelibují si v preciznosti, ani praktické stránce, i když ani praktickým darem nepohrnou.

Když zabalíte jeden šroubovák do osmi krabic jako ruskou matrjošku, bude pobavený.

Můžete mu koupit klidně i obrovský salám v originálním tvaru, nebo jiné jídlo. Střelec je břichopas. Nebo alespoň většina.

Od něho očekávejte neočekávané a věřte, že ohromit tihle lidé opravdu umí!

Žena

Předně si zvykněte na to, že pokud se vám nepodaří výběr daru pro vaši Střelkyni, tak vám to naservíruje okamžitě a přesně tak, jak to je.

No tak ty šaty jsou šílený, vypadám v tom jako jitrnice, ale díky, že ses snažil. Příště mi kup kulicha, to snad trefíš.“

Ano, kupte jí kulicha nebo pletené rukavice s pokémonem. Vlastně je to vcelku jedno. I Střelkyně se ráda směje a příliš vážně prožívané situace nemusí.

Její Vánoce jsou hlavně o zábavě a faktu, že budete spolu a bude na co vzpomínat.

Jistě víte, jak umí tahle osoba pobavit a jak jsou její reakce nečekané.

Střelkyně mají rády (alespoň většinou) boty a ozdoby na tělo.

Náramkové hodinky, sada kabelka – pásek – boty, originální deštník. V případě Střelců klidně i raketový – mají smysl pro humor a překvapení, které pobaví.

 I vy dostanete něco, co jste patrně nečekali.

Už se těší, jak budete zírat.


Předchozích šest znamení najdete tady - DÁRKY PODLE ZNAMENÍ. NĚCO NA TOM JE, MŮŽETE TO ZKUSIT

 

Reklama