Hledáte inspiraci pod stromeček? Firma Walmark vám pomůže vybrat pro každého ten nejlepší dárek. Doplňky stravy, které pečují o vaše zdraví, patří k nejoblíbenějším dárkům. Ve vánočních balíčcích od Walmarku navíc najdete v každém balení ještě praktický dárek navíc! Co vám můžeme letos doporučit?

 

Potřebujete pro někoho dárek na klouby? ArthroStop – stop bolavým kloubům je ten pravý dárek. ArthroStop Rapid – moderní přípravek kloubní péče, se 180 tabletami ve vánočním balení obsahuje navíc sportovní peněženku jako dárek.

 

Dalším krásným dárkem pro bolavé klouby je Proenzi! V atraktivním vánočním balení se 180 tabletami je jako dárek kúra na měsíc užívání zdarma. Proenzi 3, to je ideální kombinace 3 látek pro komplexní péči o bolavé klouby a páteř.

 

Dárek, který potěší každou ženu, je vánoční balíček s přípravkem Viaderm pro zdravé vlasy, krásnou pleť a pevné nehty. 80 tablet přípravku Viaderm a luxusní diář jako dárek je zabalen v něžné vánoční krabičce. Viaderm podpoří krásu každé ženy.

 

Udělejte radost svým dětem! Ve speciálním 200tabletovém balení najdete nová překvapení, které potěší vaše děti. S milými multivitaminy Marťánky získáte dárek v podobě DVD filmu Happy Feet a pravé postavičky marťánka a marťanky.

 

Vhodným dárkem pro aktivní život i ve zralém věku je vánoční balení s přípravkem Vialong. Pouze Vialong obsahuje kombinaci unikátních rostlin a koenzymu Q10, která pomáhá povzbuzovat duševní výkonnost a vitalitu. Navíc možnost výhry měsíční kúry zdarma.

 

Tipem na dárek pro tatínka nebo dědečka je Prostenal ve vánočním balení. Přípravek obsahuje 90 tablet oblíbeného přípravku a kvalitní nožík jako dárek. Prostenal s Perfect Complexem je unikátní kombinací tří aktivních ověřených látek pro péči o prostatu.

 

Dárek, který prohřeje končetiny a posílí paměť, je dárkové balení s 90 tabletami GinkoPrim Max. V balíčku je navíc nerezový termohrnek. GinkoPrim Max účinně pomáhá posilovat paměť a soustředění a zmírňovat pocity chladu v končetinách.

 

Skutečnou úlevu pro vaše nohy přinese dárek, který obsahuje Varixinal, který napomáhá při pocitu těžkých a unavených nohou a při dalších projevech žilní nedostatečnosti. V dárku je navíc přibalena uklidňující sůl do koupele s vůní moře.

 

Lecithin 1200 mg od Nature´s Bounty s praktickou kalkulačkou jako dárek potěší ty, kteří mají problém s hladinou cholesterolu v krvi. Lecithin navíc působí blahodárně na paměť.

 

Firma Walmark vyrábí doplňky stravy dle zásad správné výrobní praxe (GMP), která je garancí nejvyšší kvality.

 

Všechny uvedené přípravky jsou registrovány Ministerstvem zdravotnictví ČR jako doplňky stravy.

 

Více o přípravcích najdete na www.walmark.cz

Reklama