Patří-li vaše přítelkyně k ženám, kterým dělá dobře, když se za nimi o Vánocích všichni otáčejí, je zde skvělý výběr dárkových kazet a tašek Schauma, s nimiž její vlasy rozhodně v davu nepřehlédnete:

Dárkové kazety značky Schauma:

Schauma Regenerace & Péče

·         Svou královnu večírků určitě potěšíte touto kolekcí obsahující šampon a kondicionér Schauma Regenerace a Péče, jež v sezoně večírků zkrášlí a posílí její vlasy a dodá jim úžasný lesk. Přírodní bambucké máslo a kokosový výtažek pohýčkají její vlasy i smysly, a přitom vlasům dodají vláhu a zregenerují jejich strukturu zevnitř.

·         Obsah:

o        Šampon Schauma Regenerace a péče

o        Kondicionér Schauma Regenerace a péče

·         Cena: 119 Kč

Schauma Pro lesk barvy

·         Pro přítelkyni, která pečlivě sleduje nejnovější módní trendy, bude dárkový balíček s brilantní volbou. Šampon a kondicionér Schauma Pro lesk barvy jí dopřejí požitek z fascinující barvy jejích vlasů, která vydrží déle a dodá vlasům veškerou potřebnou ochranu. Jedinečné složení s UV filtrem stabilizuje barevné pigmenty ve vlasech a vyživí vlasy speciálními proteiny. Vaše přítelkyně bude vypadat úžasně – a vy zůstanete jejím přítelem už navždy!

·         Obsah:

o        Šampon Schauma Pro lesk barvy

o        Kondicionér Schauma Pro lesk barvy

·         Cena: 119 Kč

Schauma Oil Intense

·         Je-li vaše přítelkyně člověkem, který rád žije naplno a obléká se bez kompromisů, padne jí do noty dárková kazeta Oil Intense. Šampon a kondicionér Schauma Oil Intense nabízejí intenzivní péči o vlasy a doporučují se zvláště pro delší vlasy. Přídavek vzácného makadamového oleje působícího proti třepení konečků vlasů pronikne hluboko do struktury vlasu a intenzivně jej zregeneruje.

·         Obsah:

o        Šampon Schauma Oil Intense

o        Kondicionér Schauma Oil Intense

·         Cena: 119 Kč

Schauma Oil Intense

·         Pokud je Vaše přítelkyně poněkud náročnější, jistě uvítá produkty, které jsou obsažené v kazetě, rozšířené o péči – kúru Schauma Oil Intense.

·         Obsah:

o        Šampon Schauma Oil Intense

o        Kondicionér Schauma Oil Intense

o        Kúra Schauma Oil Intense

·         Cena: 209 Kč

Dětská dárková taška

·         Dárková taštička pro naše nejmenší. Mytí a rozčesávání vlásků bez slziček a čištění zoubků s krokodýlem. Všechny výrobky jsou s příchutí Jahoda pro úsměv našich ratolestí.

·         Obsah:

o        Šampon Schauma Kids Jahoda

o        Kondicionér Schauma Kids Jahoda

o        Zubní pasta Vademecum Junior Jahoda

·         Cena: 165 Kč

 

 

 

 

Reklama