Pro podporu rodin

Nákupem vánočních balíčků NIVEA přispějete na projekty, které pomáhají rodinám. Z každého prodaného vánočního balíčku NIVEA nebo NIVEA MEN věnují 5 Kč na projekty, které podporují v rámci programu „NIVEA pečuje o rodinu". Od roku 2015 věnovali celkem 5,2 milónů korun na podporu rodin.


Ponožky od babičky

Recyklovaná stará a nepotřebná vlna se posílá pletařkám, které z ní následně upletou originální teplé ponožky a dostanou za ně honorář. Ponožky plete více než 200 babiček z celé České republiky. Každá má svůj styl, každý pár je tak unikátní. Projekt Ponožky od babičky dává nejen práci a radost z pocitu užitečnosti více než 200 babičkám a zároveň podporuje chod vzdělávacího a kulturního centra pro aktivní seniory. Díky spolupráci s Armádou spásy dostává ještě další hřejivý rozměr – lidem bez domova zahřeje nohy i srdce. Na obalu každých ponožek najdete jméno autorky, která je upletla. Její příběh si můžete přečíst na stránkách www. elpida.cz. 

Maso pro pejsky v útulku

Tímto certifikátem přispějete na maso pro jednoho středně velkého psa na celý měsíc. Tištěný certifikát přijde k vám do schránky poštou, budete do něj moci vlastnoručně vepsat své věnování a darovat. Certifikát je v hodnotě 500 Kč. Objednat jej můžete na www.eshop.dog-point.cz.

Pro DOBRO

Nákupem “dobrých” věcí finančně podpoříte projekty a neziskové organizace, s kterými společnost Zoot.cz sdílí stejné hodnoty. Veškerý zisk z prodeje putuje na jejich konto. Kolekce DOBRa jsou ale také o zamyšlení se nad tím, jak v dnešní době z většiny módní průmysl funguje. Popírání lidských práv zaměstnanců, vykořisťování, diskriminace, dětská práce, ničení životního prostředí - to jsou věci, kterým dávají v DOBRU červenou. Proto vyrábí produkty, které jsou etické a šetrné k životnímu prostředí. Pomáhají jim v tom další “dobří” parťáci - především tiskárna OP Tiger, chráněné dílny a menší lokální dodavatelé. Děkujeme, že děláte DOBRO.


Antistresové srdíčko

Nechte své pravé srdce odpočívat a všechno své napětí, vztek či úzkost „předejte“ měkkému antistresovému polštářku ve tvaru srdíčka, které se vejde tak akorát do dlaně. Nejenže se vám po jeho zmáčknutí uleví, ale zároveň vás u skutečného srdce zahřeje fakt, že jste jeho koupí právě přispěli 150 Kč do Nadačního fondu FAnn dětem. Posláním Nadačního fondu FAnn dětem je cíleně pomáhat těm nejpotřebnějším a nejbezbrannějším. Proto se soustředíme primárně na projekty předporodní a poporodní diagnostiky, péče a zlepšení životních podmínek dětí.

Dárek pro život

Nákupem DÁRKU PRO ŽIVOT zakoupíte vlastně pro sebe nebo pro někoho ze svých blízkých darovací certifikát UNICEF, který osvědčí druh a hodnotu daru, který Vaším prostřednictvím věnujeme na pomoc dětem. Konkrétní DÁREK PRO ŽIVOT, tj. předmět, který jste z naší nabídky vybrali - tužky, stan, škola v krabici, vakcíny, apod. - bude dodán přímo do některé ze 157 zemí, kde UNICEF rozvíjí své programy a kde je takové pomoci nejvíce zapotřebí.

Skutečný dárek

Člověk v tísni pomáhá tam, kde je to potřeba. V suché Etiopii staví studny a pomáhá rodinám s obživou, v Kambodži snižuje úmrtnost novorozenců a jejich maminek. V dalších chudých zemích pomáhá například školákům i učitelům, protože věří, že vzdělání je cesta, jak se postavit na vlastní nohy. Projekt běží od roku 2009 a díky českým dárcům dokázali pomoci tisícům lidí. Můžete darovat dvacet kuřat, veselou kozu nebo třeba kohoutek na vodu či přispět na bezpečný porod.

Reklama