Pořiďte zážitky v Aquapalace! Ať už vyberete adrenalinovou legraci v Mořském světě, voňavý relax v Saunovém světě, nebo špičkovou péči ve SPA a Wellness, zážitkem od srdce neuděláte chybu.

A jaké zážitky v Aquapalace pořídíte? Zde je několik tipů:

1) Celodenní rodinná vstupenka do Vodního světa: moře zábavy
Celodenní zážitek pro dva dospělé a dvě děti do 12 let věku. Budete mít spoustu času vyzkoušet všech 8 akčních tobogánů včetně toho nejdelšího v ČR, zažít pořádnou jízdu ve 450 m dlouhé divoké řece a řádit v umělém vlnobití. A to zdaleka není všechno! Kupte celodenní legraci ve Vodním světě a najděte svou nejoblíbenější atrakci, je z čeho vybírat.

2) Celodenní relax v Saunovém světě: blahodárné prohřátí
Potíte se při představě, že máte na poslední chvíli vybírat dárek pro milovníky saunování? Ideální řešení je poukázka na báječný relaxační den v Saunovém světě. Najdete v něm 14 různých saun i prohříváren pro jemné, luxusní i netradiční saunování. Nevšedním zážitkem bude ruská venkovní sauna postavena ze smrku Kello a obložena speciálním dřevem abachi. Nezní už jen ta představa hřejivě?  Navíc – jsou v této sauně připravovány saunové ceremoniály.

3) Poukázka na aroma masáž: dokonalý únik od stresu
Kdo by si nepřál voňavou, blahodárnou a relaxační masáž celého těla v těch nejhezčích prostorech našeho wellness centra? Darujte poukázku na únik od stresu. Oddychnete si i vy, protože tímto dárkem potěšíte opravdu každého.

4) Dětská karta Hvězdička: celoroční plavání či dovádění pro malé plavce
Chcete dopřát malému plavčíkovi zdravý pohyb bez omezení? Pořiďte mu roční vstup do Vodního světa - kartu Hvězdička. Může se tak v doprovodu dospělého stát pirátem na divoké vlně, nejlepším jezdcem na tobogánech nebo třeba nejrychlejším plavcem z celého bazénu. A pokaždé jinak!

Dejte zážitek s osobním věnováním

Všechny dárky u nás pořídíte ve formě dárkového poukazu, který má hned několik výhod.

  • Zaplatíte je online a můžete je okamžite doma vytisknout
  • Lze si je nechat poslat vytištěné na kvalitním papíře
  • Každou poukázku můžete vyšperkovat osobním věnováním, které potěší
  • Obdarovaný si sám vybere termín, kdy Aquapalace navštíví
  • Společné zážitky jsou vždy tím nejlepším dárkem, protože vzpomínky nikdy neuplavou!

V Aquapalace máte moře dalších možností, jak potěšit své blízké a věnovat jim poukaz s osobním věnováním přesně na to, co jim udělá největší radost.

Podívejte se i na další varianty zážitků a užijte si krásné a klidné Vánoce plné milých zážitků. 
 

Reklama