Nebo se také může stát, že zjistíte tajnou informaci, že váš partner pro vás má opravdu hodně dárků, které dávají smysl, ale vy pro něj máte jen balení trenek a hrníček. Nebo si uvědomíte, že na Boží hod přijde na oběd k babičce i vaše sestřenice, na kterou jste dočista zapomněly. Kvalitou už to asi nedoženete, ale můžete se pokusit koupit něco, co bude dávat smyl. Přímo na Štědrý den mají obchodní centra otevřeno do 12 hodin, takže pokud jste si vzpomněly ráno, je to ještě v suchu. Ale i tak zřejmě budete bloudit, takže je lepší vědět pro co přesně jdete. Po dvanácté už vás s otevřenou náručí čekají benzínové pumpy.

Česká kosmetika

Balíčky kosmetiky opravdu nikoho neurazí. Navíc třeba Manufaktura má prodejny snad skoro v každém nákupním centru. Navíc nejde o drahé produkty a jsou pro muže i pro ženy. Nadchnou třeba babičku a rozhodně neurazí sestřenice.

Pohonné hmoty

Na čerpacích stanicích také prodávají karty, na které můžete nahrát peníze určené na pohonné hmoty. Je to sice dárek z pumpy, ale na druhou stranu určitě potěší tatínky i partnery. Sestřenice, která má své první auto, aby se mohla dopravovat do školy, bude také určitě ráda.

Vouchery

Naštěstí vše jistí vouchery, které můžete koupit kdykoliv. Na portálech jako je Slevomat, Allegria nebo Pepa, seženete vouchery všeho druhu. Koupit můžete nějaký zážitkový nebo třeba na nějakou kosmetickou proceduru. Potom už ho stačí jen doma vytisknout a najít hezkou obálku. Pokud žádnou nemáte, vyrobte ji.

Dárky z lékárny

Pro babičku něco na klouby pro sestřenici třeba balíček kosmetiky. V lékárně se dají koupit věci, které sice neudělají asi úplně radost, ale rozhodně dávají smysl.

Knížka

Na některých benzinových pumpách prodávají i knížky. Zakoupit tedy můžete třeba nějakou detektivku a nikdo ani nepozná, že jste dárek kupovala na poslední chvíli.

Zavařeniny

Ráda zavařujete a máte doma plnou spíž zavařenin. Věřte, že někomu udělají radost. Stačí je hezky zabalit. Vystřihněte kolečka z látky a přikryjte s nimi víčka zavařenin. Svažte ji provázkem a sklenice zabalte do celofánu, který svažte ozdobnou mašlí.

Obrázek zakoupeného dárku

Pokud si myslíte, že jste narazily na věc, která by danému člověku udělala opravdu velkou radost, ale už by nestihla přijít, najděte ji na internetu, kupte ji, vytiskněte obrázek věci, který darujte v obálce s tím, že přijde hned po Vánocích.

Audio knihy

Přes internet můžete také zakoupit audio knihy. Nemusíte na nic čekat a ani nikam chodit. Stačí si vybrat z velké nabídky. Pustit si můžete ukázku, abyste nekupovaly zajíce v pytli.

Čtěte také:

Reklama