Něco, co potěší oba hlavně během intimních chvil
K těmto netradičním dárkům patří především erotické pomůcky. O intimní stránku vztahu by se mělo pečovat - nespokojenost v této oblasti může vést k rozpadu jinak sebelépe fungujícího vztahu.
Mezi erotické pomůcky však patří i deskové hry, které hrají pouze dva, a to ve volné, intimní chvilce. Házení kostkou může určovat činnosti, ke kterým se záhy skloní, nebo jsou některé velice příjemným nažhavením, které pak vede k oboustrannému a tolik vytouženému vyvrcholení.

Romantická večeře jenom pro dva

va3.jpg
Foto: Pixabay

Sexuálnímu chvění a následnému aktu však něco předchází. Co třeba romantická večeře jenom pro dva v opravdu krásném hotelu s vířivkou nebo bazénem? Dárky k Valentýnu mohou být různé - taková večeře je podobnou klasikou jako růže čili s ní vždycky zabodujete.
V tento romantický čas se vyplatí zkusit takzvané degustační menu - jedná se o netradiční večeři, která má být spíše zážitkem než něčím, co vás naplno zasytí a po čem se nebudete moct dlouhé hodiny hýbat.

Šperk pro jiskru v očích žen
Nejlepší erotické pomůcky vás zrovna nezaujali, nebo se domníváte, že by nezaujali vaši partnerku? Romantickou večeři jste dávali loni a vaše drahá polovička nemá ráda, když se s dárky opakujete? Nebojte se, že ještě nám několik es v rukávu dřímá. A jedním z nich je šperk, který doslova probudí dlouho postrádanou jiskru v očích žen.
Tímto šperkem může být opravdu cokoliv. Mohou to být náušnice, mohou to být náramky nebo náhrdelníky. Anebo jen přívěšek, kterým doplní svou stávající sbírku. Jen vy musíte vědět, jaké šperky partnerka opravdu ráda nosí.

Spodní prádlo pro spokojenost obou
Mnozí pánové chtějí být ještě trochu osobnější a chtějí partnerkám ukázat, jak dobře je znají. Proto se ubírají k trochu riskantnímu, ale zároveň skvělému kroku, který, když vyjde, vede ke spokojenosti obou. A sice kupují spodní prádlo. A to většinou takové, ke kterému by se sama žena prakticky nikdy neuchýlila.
Upouští se od tradičních podprsenek a bavlněných kalhotek, sází se spíše na sexy korzety nebo noční košilky ze saténu, které tak nápadně a tak často sklouzávají z partnerčiných ramen.

Zamilované předměty pro páry v začátcích

va1.jpg
Foto: Pixabay

Jste ve svém vztahu teprve na začátku a nechcete svou partnerku nebo partnera rozmazlovat příliš drahými dárky? Nemusíte nutně sahat po večeři ani po šperku, exitují totiž různé zamilované předměty za skvělé ceny, které onu lásku, kterou k druhému cítíte, vyjádří taktéž zcela zjevně.
Mezi tyto předměty patří například zamilované kartáčky, které, když je přiložíte k sobě, znázorní srdce. Nebo hrníčky, jež do sebe dokonale zapadají. Nebo to mohou být hrníčky osobního rázu, které na sobě budou nést fotografii z prvního rande.
Podobně lze umístit fotku třeba na polštář nebo na kryt na telefon. Tyto dárky patří k levnějším, zároveň nejsou tolik svazující a hodí se prakticky komukoliv, kdo druhou polovičku ještě tak dobře nezná. Je to tedy skvělá alternativa zmiňovaných erotických pomůcek, které si většinou dovolí jedinci, jež druhou polovičku znají víc než dobře. Přece jenom je to taková choulostivá záležitost, ke které se ne všichni staví s otevřenou náručí.