Erborian si nyní pro všechny milovni-ce kvalitní kosmetiky při-pravil také sedm krásných dárkových setů, kterými můžeme obdarovat na Vánoce třeba maminku, kamarádku, či sestru. Všechny dárkové kazety erborian jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Kosmetické sety patří mezi populární dárečky nejen pod vánočním stromečkem. Zvlášť pokud jsou plné vysoce kvalitní kosmetiky, jako tomu je v případě dárkových kazet erborian. Na výběr je jich hned sedm a podle jejich speciálně zaměřeného obsahu vybereme set na míru jak babičce, tak náctileté neteři. Navíc jsou sety v krásných, hravých obalech!

PERFECT SKIIN LAB
Krásný box, v němž obdarovaná najde pět produktů péče o pleťCC krém CC Créme Doré (45 ml), který dokonale sjednotí pleť a vyhladí nedokonalosti, jemný krém Glow Créme (15 ml), který okamžitě rozzáří pokožku a dodá ji svěžest a hydrataci. Dále je v setu matující krém Matte Créme (5 ml), který pomáhá vyrovnat tvorbu mazu pokožky a matuje ji, či peeling Black Scrub (15 ml), který pomůže pokožku zbavit všech nečistot jemnou exfoliací.
Posledním pomocníkem na cestě k dokonalé pleti je ženšenová maska Ginseng Shot Mask, působící jako koncentrát mládí.
S tímto setem uděláme radost všem ženám toužícím po dokonalé pleti.
5bed39397c28cobrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 1.699 Kč.

MY PERFECT SKIN SECRETS
V nádherném, ryze ženském boxu se stuhou se ukrývají tři produkty pro dokonalou krásu pleti.
Prvním pomocníkem je CC krém CC Créme Doré (45 ml), který umí perfektně sjednotit pleť, ale zároveň jí dodává hydrataci a přizpůsobí se tónu pleti.
Peeling Black Scrub (15 ml) s obsahem pudru z dřevěného uhlí jemně zbaví pokožku nečistot, odstraní odumřelé buňky a absorbuje přebytečný maz.
Jednorázová textilní maska BB Shot Mask hloubkově hydratuje, vyhlazuje a zlepšuje texturu pokožky.
5bed394cb274bobrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 1.299 Kč.

ABLACKADABRA
Tři černí kouzelníci s obsahem pudru z hnědého uhlí jsou ukryti v magickém setu ABLACKADABRA.
Čisticí a detoxikační olej Black Cleansing Oil (190 ml) jemně odstraňuje nečistoty a díky aktivnímu uhlí i přebytečný maz z pleti. Optimální v kombinaci s konjakovou houbičkou Charcoal Konjac Sponge, která je rovněž součástí setu.
Trio doplňuje peeling Black Scrub (15 ml), který jemně zbavuje pokožku nečistot, odstraňuje odumřelé buňky a absorbuje přebytečný maz. Díky obsahu pudru z dřevěného uhlí má také matující efekt.
5bed3963760e4obrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 1.299 Kč.

1” 2” 3… MATTE!
Jako lahodný bonbónek působí tento hravý set a jako mávnutím kouzelné hůlky zajistí perfektní pleť!
V setu najdeme matující krém Matte Créme (15 ml), který pomáhá vyrovnat tvorbu mazu pokožky a matuje ji, CC krém CC Créme Doré (5 ml), který obsahuje zapouzdřené pigmenty, které se po aplikaci přizpůsobí tónu pleti a přirozeně ji sjednotí. Krém má také ochranu proti UV záření.
Dalším kouzelníkem v setu je BB krém BB Créme Nude (5 ml), hedvábné textury, který umí hravě sjednotit pleť, vyživit, hydratovat a ještě ji díky faktoru SPF 20 chrání před slunečními paprsky.
5bed398711be1obrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 629 Kč.

1” 2” 3… PERFECT SKIIN!
Sladká cukrovinka, nebo kvalitní péče o pleť? V hravém obalu se skrývá trojice pokladů!
CC krém CC Créme Doré (15 ml) obsahuje zapouzdřené pigmenty, které se po rozetření přizpůsobí tónu pleti a přirozeně ji sjednotí. Krém má také ochranu proti UV záření.
Dále v bonbónku najdeme jemný krém Glow Créme (5 ml), který okamžitě rozzáří pokožku a dodá ji svěžest a hydrataci.
Trojici doplňuje BB krém BB Créme Nude (5 ml), hedvábné textury, který umí hravě sjednotit pleť, vyživit, hydratovat a ještě ji díky faktoru SPF 20 chrání před slunečními paprsky.
Krásná pleť rychleji, než napočítáte do tří.
5bed39a82103eobrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 629 Kč.

1” 2” 3… GLOW!
Bonbón? Ale kdepak, set, který zajistí hedvábnou a bezchybnou pleť!
Krém, který dokáže okamžitě rozzářit pokožku, dodat ji svěžest a hydrataci – tedy Glow Créme (15 ml).
CC krém Créme Doré (5 ml) se přizpůsobí tónu naší pleti, sjednotí nedokonalosti a zanechá ji krásně hebkou, vyživenou.
A do třetice všeho dobrého je tu BB krém BB Créme Nude (5 ml), hedvábné textury, který umí sjednotit všechny tóny pleti, vyživuje, hydratuje a také chrání před sluncem, díky faktoru SPF 20.
5bed39bcb36d1obrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 629 Kč.

TODAY IIS MATTE DAY!
Praktická kosmetická taštička v sobě ukrývá tři krémy pro efekt dokonalé pleti.
Prvním je BB krém BB Créme Dore (15 ml), hedvábné textury, který perfektně sjednotí pleť a vytvoří efekt dětské hedvábné pokožky.
Jemný krém Pink Perfect Creme (5 ml), který je ideální podkladovou bází pod make-up, hydratuje, vypíná a rozjasňuje pokožku.
Posledním kouskem je olejíček na rty Nude Infusion (8 ml), který krásně vyživí rty, pokryje je lesklým filmem, který nemastí, ani se nelepí.
5bed39ce0e300obrazek.png
K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 929 Kč.
5bed3a5b30802obrazek.png

Více inspirace najdete na stránkách Marionnaud ZDE

Reklama