Rozvoní každou koupelnu vánočními vůněmi a pohodově naladí obdarovaného na celé svátky a nový rok. Kterou vůní potěšíte své blízké?
5be949b9e06a9obrazek.jpg

Bílý ibišek
5be949ef874c7obrazek.jpgBílým ibiškem se v Kneipp inspirovali v receptuře sady Hedvábný květ, ve které najdete sprchovou pěnu a pěnové tělové mléko. Barvivo, které najdete v květech ibišku, je navíc výrazným antioxidantem, který pomáhá zvýšit pružnost cév, a proto minimalizuje vznik červených žilek na těle i obličeji. V kombinaci s bambuckým máslem zanechá kosmetika z tohoto dárkového balíčku pokožku krásně hladkou.

Pomerančový květ
5be949f82f376obrazek.jpgSadu Ranní polibek navrhli mistři Kneippových receptur na základě silic pomerančového květu. Pomerančové silice ze slupek a květů se využívají v aromakologii či aromaterapii, a proto vás pomerančová koupel nastartuje do nového dne jako žádná jiná. V kombinaci s přírodním jojobovým olejem jde o opravdové potěšení pro smysly.

Santalové dřevo, kardamon a vanilka
5be94a389200aobrazek.jpgK vánočnímu stromečku a chumelení za okny chybí už jen sada sprchových gelů Zimní sen. První gel nádherně voní po santalovém dřevě a kardamonu, který je známý i pro své afrodiziakální účinky. Druhý gel v sobě spojil bambucké máslo a vanilku, která rozproudí krevní oběh a přispívá k dobré náladě. Vedle aromaterapeutických účinků oba gely jemně pečují o pokožku a chrání ji před vysoušením.

Mandlový olej
5be94a4349acdobrazek.jpgVzácný, přírodní mandlový olej je pro své anti-aging účinky vyhledávaný už od starověku, a proto nemohl chybět ve voňavé a pečující dárková sadě sprchového gelu a tělového mléka Mandlové květy. Mandlový olej a bambucké máslo pečují o suchou a citlivou pokožku a hloubkově ji hydratují, takže jde o ideální dárek pro vaše blízké trpící na suchou, drsnou nebo citlivou pokožku.

Citrónová tráva a černý pepř
5be94a2697b9fobrazek.jpgSpeciálně pro pokožku mužů vyvinuli v Kneipp 2 sprchové gely na tělo i vlasy založené na energizující vůni citrónové trávy a provokativního černého pepře. Gel Ranní budíček 2v1 s výtažky z citronové trávy a guarany pomůže nabudit tělo i mysl po ránu, gel Pánská záležitost 2.0 s výtažky z červeného pomeranče a černého pepře ho zahalí do okouzlující, ale přesto ryze pánské vůně na celý den.
Darujte na Vánoce svým blízkým jejich osobní aromaterapii v dárkových balíčcích Kneipp s voňavými recepturami plnými pečujících ingrediencí.

Právě teď soutěžíme o krásné relaxační balíčky značky Kneipp. Do soutěže se můžete zapojit ZDE