Příjemnou zprávu máme pro všechny, kteří potřebují seznam vánočních dárků doplnit o finančně nenáročné, ale užitečné dárky, pro nakupující na poslední chvíli i pro ty, kteří chtějí mít klasický a osvědčený dárek rovnou hezky vánočně zabalený.

 

Letos s bonusem pro obdarovávající – NENÍ TO NA HLAVU!

 

Lybar uvádí na předvánoční trh vánoční balení vlasové kosmetiky. V krabičce s decentním vánočním potiskem najdete stylingovou dvojici lak a tužidlo, vždy ve stejné tuživosti. A kromě toho, Lybar letos u všech tří druhů vánočních kazet nabízí také příjemný bonus pro obdarovávající. Dárkové balení laku a tužidla Lybar totiž stojí méně, než je součet cen obou volně prodávaných výrobků. Klasický dárek v podobě vlasové kosmetiky, navíc hezky vánočně zabalený, a za nejnižší cenu – to je letošní záruka spokojených Vánoc.

 

 

Dárkové balení Lybar Extra Hard

Vánoční dárek v podobě laku a pěnového tužidla s extra silným tužícím efektem, 24hodinovým stylingovým efektem, UV filtry a vitamíny. Ideální pro složité a kreativní účesy z hustých a pevných vlasů, nebo prostě pro perfektní fixaci účesu po celý den.

 

Dárkové balení Lybar Hard

Klasická varianta. Nejprodávanější stylingová dvojice na trhu. Nikdy nezklame, podrží každý účes i v nepříznivém počasí a navíc udrží vlasy v perfektní kondici. Lak a pěnové tužidlo, silný tužící efekt a samozřejmě i 24hodinový stylingový efekt, UV filtry a vitamíny.

 

 

 

Dárkové balení Lybar Volume

Báječná (nejen vánoční) vychytávka pro jemné vlasy a všechny účesy, kterým zimní čepice a sníh ubírají na objemu. Lak a pěnové tužidlo se speciálním adaptérem ke kořínkům vlasů, s extra pružnou, silnou fixací a efektem pro objem účesu, 24hodinový stylingový efekt, UV filtry a vitamíny.

 

 

Vánoční svátky trvají sice jen tři dny, ale vánoční sezóna v obchodech vypuká už v říjnu. Mezi novinkami letošních Vánoc se právě teď objevují na pultech drogerií, super i hypermarketů také dárková balení Lybar. V nepřehlédnutelném, tmavomodrém provedení obalu a se speciální vánoční cenou kolem 100 Kč!

 

 

SOUTĚŽ   SOUTĚŽ   SOUTĚŽ    SOUTĚŽ

Vyhrajte balíčky právě teď

Reklama