Děkujeme za vtipný příspěvek na dnešní téma, který nám poslala čtenářka s nickem DarkAngel

Dobré ráno všem šlechtěným i nešlechtěným ženám! Jakým způsobem o sebe pečuji? Myslím, že kdyby umělo mé tělo mluvit, tak by si každá zregenerovaná buňka pochvalovala. Můj každodenní rituál vypadá asi následovně:

Vstávám kolem šesté hodiny (většinou je ještě tma – a nebo to dělají ty chladící gelové polštářkové „brýle“ na oči?).  Mé první kroky míří do koupelny, kde spočítám, kolik vrásek mi přes noc díky novému séru nejmenované firmy ubylo – nemyslete si – mám v tom pořádek a vedu si deník, kde postupně zaznamenávám všechny úspěchy… Zkontroluji pomerančovou kůži – nebo alespoň místo, kde by měla údajně být.

Díky novému peelingu s masážním kartáčkem se mi však na zadku neudělal ani jeden ďolík! V duchu si pogratuluju a začínám koupelnovou etapu č. 2 – maskování. Je důležité starat se o každou část svého těla – nebo byste přeci chtěly, aby vaše tvář vypadala na 20 a zbytek těla jako po přejetí parním válcem a opětovném nafouknutí? Ne, děkuji nechci! Proto nanáším speciální masku – předních českých stylistů – samozřejmě, kterou lze koupit i ve vašem kadeřnictví a to za úžasnou cenu! Obličej lehounce promasíruji a naložím notnou dávku denního regeneračního krému, který chrání před volnými radikály a obnovuje přirozenou strukturu buněk!

Přicházejí na řadu zuby – pochopitelně máme bělící pasty s okamžitým účinkem – ale ty používám pouze tehdy, když potřebuji něco přestěhovat. Takže dneska použiji pastu proti paradentóze – no člověk přeci nikdy neví! Na osmou mám domluvené fitko s osobním trenérem. I když mi dává pořádně do těla, po hodince si připadám opět o pár let mladší (a také o pár kilo lehčí – to nové šetrné projímadlo zabralo skvěle). Stavím se ke kadeřníkovi a vizážistce – do práce mi to přeci musí slušet. A v jednu jsem na odpolední jako na koni!

Dám si lehký oběd – salát zakápnutý olivovým olejem a už se jdu probírat hromadou papírů. V osm končím, jsem utahaná a nešťastná. Zapomněla jsem na večerní Zumbu s Maruškou a také na pravidelné solárko! Sakra, zítra se tam  musím stavit alespoň na 20 minut abych dohnala i ten dnešek.

Před spánkem si pochopitelně napustím plnou vanu s mlékem a éterickými oleji. Popíjím šampaňské s bahenní maskou na obličeji si říkám, jak ten den dneska zase krásně uplynul a já jsem o pět O PÁR LET MLADŠÍ! A za to všechno může má píle a snaha!

….a teď doopravdy, nenechte se milé ženy „zblbnout“ hromadou reklam na zázračné prostředky, které jsou ve finále zázračné stejně jako lejno jednorožce! Jsme všechny krásné, jen tu svoji krásu potřebujete odhalit a mít kolem sebe někoho, kdo nám bude říkat, že nás má rád takové, jaké jsme!

Krásný šlechtěný den přeje DarkAngel

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

K tomu není co dodat

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Cítíte se být krásnou, nebo máte o sobě pochybnosti? Kdo vám naposledy řekl, že se mu líbíte taková, jaká jste? Stačí vám to, nebo na sobě i přesto "pracujete". Jak se udržujete v kondici, dobré náladě a pocitu sebevědomí? Co se vám na sobě líbí? S čím nejste spokojená? Děláte něco proto, abyste to změnila?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama