Pokud hledáte vhodný dárek za vysvědčení, věnujte své malé slečně panenku Baby Alive!

Koupíte je nyní exklusivně v obchodech Bambule, Sparkys a HM Studio. Krásné a oblíbené panenky Baby Alive od společnosti Hasbro se nyní vrátily na trh. Naše čtenářky je navíc nyní testují, tak se můžete těšit na recenze, které již brzy vydáme v rubrice Testy!

babyholcicka.jpg

Z jakých panenek můžete vybírat?  

Baby Alive PANENKA S MIXÉREM, s blond a tmavými vlásky
Panenka s mixérem nabízí dětem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Stačí otáčet rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Pak stačí po lžičkách panenku nakrmit a pak jí dát napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek.

O novou Baby Alive blonďatou panenku s mixérem se vaše dítě může starat skoro jako o živé miminko. Zapojte své ratolesti do péče o dítě a ukažte jim, jak báječné to je! Stanou se z nich milující a báječní rodiče, jako jste vy!

  • Smíchejte oblíbené jídlo vaší panenky s vodou v mixéru
  • Speciální lžičkou v balení nakrmte holčičku, když má hlad
  • Když bude mít vaše holčička žízeň, dejte ji napít z její lahvičky
  • A až se pokaká anebo počůrá, vyměňte ji plínku
  • Její jemné vlásky můžete česat

babytmava.jpg

Připravovat jídlo pro vaši panenku je velmi zábavné, a tak jednoduché! Když má panenka hlad, umíchejte jí jídlo v mixérku. Můžete si hrát, že mixér vydává zvuky, když jídlo mícháte pomocí rukojeti. Vymyslete si, co zrovna panence chystáte. Může mít každý den jiné jídlo – záleží jen na vaši fantazii! Když ji nakrmíte připravenou lžičkou, panenka bude spokojená. Po jídle jí dejte napít z lahvičky. A když se pokaká nebo počůrá, je na čase vyměnit plínku. A aby byla stále krásná a spokojená, učešte jí vlásky pomocí přiloženého hřebínku. A to vše znovu a znovu!

Nic není lepšího než mateřská péče. A když má dítko hlad, je na čase připravit jídlo! Nasypte prášek do mixérku, zalijte vodou a míchejte. Otáčejte rukojetí, která roztočí a promíchá svačinku. To bude dobrota!
Umí jíst, pít, čůrat a kakat! Panenka Baby Alive miluje jídlo připravené s láskou od maminky nebo tatínka. Postarejte se jako správní rodiče a po jídle dejte panence napít z lahvičky.

Láskyplně se o ni starejte, přebalujte mějte jí rádi! Je to jen vaše panenka Baby Alive!

babykolaz.jpg

Baby Alive NAROZENINOVÁ BLONĎATÁ PANENKA
Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v párty šatech můžete ozdobit korunkou a dát jí do ruky dárek nebo dortík. Dokonce s trochou pomoci můžete sfouknout speciální svíčku na dortíku. V balení panenka v párty šatech, korunka, 2 pozvánky, dortíček a odnímatelnou polevou, dárková krabička s medvídkem.

Tyto panenky určitě udělají vašim dětem radost.

Inspiraci najdete ve videu

Naše články