Letní prázdniny začínají! Pochvalte své školáky za dobře odvedenou práci a odměňte je malým dárkem. V sortimentu společnosti Tesco naleznete tipy na dárky pro školáky a studenty každého věku.

Tento čtvrtek 30. června nastane to toužebně očekávané datum pro všechny školáky. Končí školní rok a dětem se otevírá svět dobrodružných her, výletů, cest za poznáním a odpočinkem. Ještě než se rozutečou ze školních lavic, převezmou si od svých učitelů vysvědčení. Za celoroční snažení by žádný rodič neměl zapomenout na malou pozornost či dárek pro svého školáka.

Pokud nechcete šlápnout vedle, inspirujte se nabídkou společnosti Tesco, v jejichž regálech naleznete množství volnočasových her, sportovních pomůcek a jiných dárků.  

 Activity Junior Turbo: běžná cena, 469,90 Kč

TescoActivity Junior Turbo je skvělou zábavou pro celou rodinu nebo partu až 12 kamarádů.

Součástí hry je časovač, díky kterému hra získává na dynamice. Hráč má totiž jen jednu minutu na to, aby předvedl dva pojmy. 

Trampolína, 240 cm: běžná Tescocena: 4 699,00 Kč, nyní: 2 490,90 Kč

 Super dárkem je trampolína. Během  letních dnů se na ní vyřádí nejen děti, ale i kdejaký dospělák.

Bazén se zvířátky Tesco, 183 cm: běžná cena: 599,00 Kč, nyní: 409,90 Kč

TescoObavy z parných letních měsíců můžete s klidem hodit za hlavu. V obchodech Tesco jsou k dostání i bazény různých velikostí, tvarů a barev. Co říkáte na tento zvířátkový – měly by vaše děti z některého z nich radost?

Maxi sada na bowling: běžná cena: 249,90 Kč, nyní: 169,90 Kč

TescoI barevná sada na bowling vykouzlí úsměv na každé dětské tváři a za nepříznivého počasí navíc zabaví celou rodinu. Balíček obsahuje sadu s 10 kuželkami a 2 „bowlingové” koule.

 Šipky a lukostřelba Tesco, 599 Kč
Tesco2 v 1 – šipky a lukostřelba. Tato hra nejen, že děti pobaví, ale také je neučí umění soustředění a míření. Nemusíte se bát,  šipky i šípy jsou z měkké pěny. Balení obsahuje luk a šíp, šipky a  terč  se stojanem.

 Tréninková sada na fotbal Tesco: 419 Kč

TescoMalí fotbalisté se v létě nejen zabaví, ale i skvěle potrénují. Fotbalová tréninková sada obsahuje branku se sítí, fotbalový míč, 4 tréninkové kužely a pumpičku na míče.

http://itesco.cz

Reklama