Chcete udělat svému partneru radost, dát mu něco, co ho zahřeje u srdce? Pak máme pro vás skvělý tip! Věnujte mu obraz - ať už ze snímku, na který rádi vzpomínáte, kde jsme prožili něco krásného, nebo ze snímku, který si vyberete z nabídky na www.obrazynamiru.cz. Na těchto stránkách si můžete buď vybrat fotku pro obraz nebo si nahrát svou vlastní fotku - a objednat si ji jako obraz.

obrazynamiru

Obraz, to je originální dárek z lásky!

Vlastní snímek:

 

Určitě máte doma spoustu fotek, které pro vás něco důleobrazynamiružitého znamenají - místo, kde jste něco hezkého prožili nebo momentku, portrét se svým partnerem. Věšíte si na stěnu fotografie a vždy, když o ně zavadíte pohledem, tak si vybavíte ty chvíle, kdy jste ji fotili nebo atmosféru toho okamžiku? Zvěčněte takový snímek na fotoobraz!
Na stránkách www.obrazynamiru.cz si snímek nahrajete velmi jednoduše do stránky a pak je už na vás, jakou zvolíte velikost a zpracování - tipy pláten či fotopapírů máze vypsané ve volbách v menu.

Snímek z nabídky:

obrazynamiru

Jestli takový snímek nemáte a dáváte raději přednost fotkám, které jsou krásné a fotil je někdo jiný, pak na www.obrazynamiru.cz najdete databázi více jak 20 000 obrazů různých žánrů a námětů. Romantických žánrů je v nabídce opravdu hodně! Nebojte se, že se na stránkách nebudete umět orientovat a že vám unikne snímek, který by se vám mohl líbit. Vše je dokonale vychytané! Vše je pečlivě roztříděno do kategorií a souvisejících odkazů na podobné žánry.

Pokud máte jasno v tom, co by na vámi vybraném díle mělo být zobrazeno, stačí na úvodní straně v políčku HLEDAT zadat libovolné klíčové heslo (např. kůň, pláž, Český Krumlov), podle kterého se vám zobrazí nabídka odpovídajících obrazů. Nabídku dále může usměrňovat pomocí dalších kategorií uvedených vlevo na stránce:

orientace - na šířku/výšku/čtverec/panorama - při kliknutí na jednu nabízenou možnost se vám v konečné nabídce objeví obrazy s vámi zvoleným tématem, které jsou dostupné ve vámi vybraném formátu

barva - v nabídce se objeví obrazy s vámi zvoleným tématem (popř. i v konkrétním formátu) s převládající barvou dle vašeho výběru

nálada - má být váš obraz veselý, vzbuzující energii nebo melancholický? Stačí kliknout na jednu z ikonek s popiskem a nabídka bude zahrnovat obrazy zohledňující i toto kritérium

typ obrazu - kategorie, díky které si můžete nechat vámi zvolené téma vyhledat v provedení detail, grafika, letecký záběr, makro (mikroskopické záběry), poster (plakát), reprodukce (např. slavná malířská díla).

umístění - kritérium, podle kterého můžete vybírat vhodné obrazy do konkrétních místností v bytě (na výběru vhodných obrazů pro jednotlivé místnosti se podíleli profesionální designeři)

obrazynamiru

Kritéria můžete kombinovat

obrazynamiru

Všechna výše uvedená kritéria lze k vyhledávání obrazů používat v kombinaci nebo je používat samostatně. Např. mám rád žlutou, vyberu si tedy z nabízených možností barvu obrazu a podle tohoto požadavku se mi nabídka na stránkách vytvoří. Nebo: mám rád žlutou a hledám obraz do kuchyně - zvolím proto žlutou barvu obrazu + umístění - kuchyně.

Podívejte se na nabídku www.obrazynamiru.cz a teď je už jen na vás, jaký námět vás osloví. Uvidíte, že ten, komu jej věnujete z bude mít opravdovou radost!

Dovoz až domů!
Obrazy objednané na www.obrazynamiru.cz jsou vytisknuty, opatřeny rámem (v případě obrazů na plátnech) a dodány objednavateli do sedmi pracovních dnů.

obrazynamiru

Stránky www.obrazynamiru.cz jsme vyzkoušeli - pro krásný dárek k valentýnu. O tom bude další článek, který vyjde tento týden! Je to jednoduché, vyzkoušejte to také!

Reklama