Blogerka Veru Harnol připravila pro svého syna netypický narozeninový dárek. S jeho přípravou se s námi podělila. Třeba se stane inspirací i pro vás.

Před časem měl Lukášek třetí narozeniny. K narozeninám patří dárky a Lukášek si je zasloužil! Já jsem mu jeden dárek připravovala již několik týdnů dopředu, možná i měsíců. Kuchyňku Ikea Duktig jsem koupila v únoru v Brně za super peníze. Pak mi doma dlouho překážela v šatní skříni, než jsem se odhodlala a trochu jsem si ji upravila k obrazu svému a naší domácnosti.

kuchyňka

Tuhle kuchyňku znáte všichni (ZDE). Já jsem přemýšlela, zdali ji natřu barvou, nebo přestříkám sprejem, ale pořád mi vrtalo hlavou, kde to budu dělat? V garáži? Nakonec jsem se rozhodla, že ji celou otapetuji. Tapeta bude mít dle mého i větší otěruvzdornost, než nátěr nebo nástřik, snad se nepletu. Tapetovala jsem ji rozloženou, musela jsem promýšlet a dobře zvážit, ať nejsou vidět spoje a ať je vždy zakončená zezadu :-D No málem jsem se u toho zavařila! Dělala jsem to hlavně po večerech a tapetování mě bavilo. Stačilo ji jen poskládat a zase jsem ji musela někde schovávat. Byla měsíc v garáži pod povlečením a Lukášek okolo toho chodil a ptal se: „Co to je?“

dekorace

detail

Říkáte si, proč mám pro Lukáška kuchyňku? Že vaří jen holčičky? :-) U nás ne, vidí na svém tatínkovi, že rád vaří a také rád asistuje a pomáhá...

Nebyla bych to já, kdyby mi nezáleželo i na vybavení kuchyňky. Chtěla jsem to mít hezké, a když jsem ušetřila na kuchyňce, tak jsem zbytek investovala do vybavení. Nechtěla jsem kýčovité plastové hrníčky hrozných barev, kterých je v hračkárnách hodně. Ani plastové neforemné a nereálné jídlo, ovoce apod. Jídlo jsme sehnali v Itálii a je moc hezky zpracované.

nádobí

Nádobí opět Ikea a spotřebiče jsou z nějakého eshopu - zde jsem se zarazila, jak je to drahé :-( A to chci koupit ještě kávovar :-O

Lukášek byl z kuchyňky nadšený, často vaří a chystá mi kávičky s cukrem! Tuny cukru mi dává. A zbytek serepetiček jako nápisy a tak? To ke mně již patří.

Líbí se vám kuchyňka? Snad ano, těším se na váš názor! Mějte se krásně, Veru.

VeruO autorce blogu VERU HARNOL

Jmenuji se Veronika Harnolová, je mi 28 let, pocházím z Bruntálu. V Praze žiji přes 7 let, hlavní město miluji již od raného dětství. Více než 9 let žiji po boku jednoho (báječného) muže a od roku 2012 se pyšním jeho příjmením. V květnu 2013 se nám narodil syn Lukášek, jméno má po tatínkovi... Jsem v první řadě maminkou, manželkou - žiji pro svou rodinu, domácnost, sleduji módní trendy, ráda tvořím a dekoruji. 

Čtěte také:

Reklama