Založte svým dětem Spořicí účet v Raiffeisenbank. Získáte pro ně počáteční prémii 200 Kč.

 

U příležitosti prvního školního dne připravila Raiffeisenbank pro děti malý dárek. Zřídíte-li na kterékoli pobočce banky pro své dítě nebo děti Spořicí účet Včelička, připíše banka každému z nich počáteční vklad v hodnotě 200 Kč. Tato akce platí od 29. srpna do 9. září.

 

Naučte děti znát hodnotu peněz

 

Spořicí účet Včelička přináší dětem, ale i Vám spoustu výhod. Na účet mohou vkládat samotné děti či kdokoli, kdo chce dítě obdarovat (k narozeninám, za vysvědčení, k Vánocům apod.). Při založení účtu získají děti nádhernou plyšovou včeličku. Oproti standardním bankovním produktům je navíc na spořicím účtu pro děti  zajištěno i výhodné úročení.

Za zřízení a vedení účtu nic neplatíte. Veškeré vklady na účet jsou rovněž zdarma. Stejně tak o stavu účtu a přibývajících úrocích budete informování čtvrtletně bez jakýchkoli dalších poplatků. 

 

Není účet jako účet

 

Jízda na kole, dopravní nehody a sportování jsou ty nejčastější případy, při kterých dochází k dětským úrazům. Ke Spořicímu účtu Včelička můžete za 70 Kč měsíčně zřídit pro Vaše dítě komplexní úrazové pojištění. V případě úrazu se pak budete moci plně soustředit na péči o Vaše dítě a pustit finanční starosti s tím spojené z hlavy. Pojištění dítěte je platné pro ČR i zahraničí, a to i v případě zapojení do organizovaných sportů. 

 

Co by bylo, kdyby….?

Napadla Vás někdy myšlenka, co by se dělo s Vašimi dětmi, kdyby se něco stalo Vám? Jasně, na špatné věci raději nemyslet, řeknete si. Vždyť to stejně ovlivnit nemohu, namítnete. Se speciálním pojistným programem Ochránce však i v tomto případě můžete vzít budoucnost Vašich dětí částečně do svých rukou. Smysl tohoto programu spočívá totiž v tom, že v případě Vaší pojistné události* bude Vašemu dítěti každý měsíc až do jeho 18 let vypláceno od 1 000 do 10 000 Kč a jednorázově mu bude vyplacen finanční bonus ve výši 12 000-120 000 Kč. (částky jsou závislé na výši pojistného). Má-li Vaše dítě v té době zřízeno ke spořícímu účtu i úrazové pojištění, bude mu i nadále toto pojištění hrazeno.

 

Více informací najdete na www.rb.cz/vcelicka 

 

 

 

*smrt, trvalé následky zákonného zástupce