Přemýšlíte nad vhodným dárkem? Chcete dát svým blízkým něco, čím jim uděláte opravdu radost? Nechce se vám kupovat věc, která by vás neuspokojila? Věnujte tedy svým rodičům, partnerovi nebo dospívajícím dětem dárek pro zdraví. Pokud vás naše inspirace osloví, můžete si je přát pod stromeček sami pro sebe!

Peter Legwood

Máme pro vás tip na praktický dárek, který může nosit úplně každý. Jsou to zdravotní boty - pantofle značky Peter Legwood, které nejen, že vypadají hezky, ale také mají velmi dobrý vliv na zdraví. Přinášejí úlevu našim nohám, pomáhají od bolesti zad. Boty také ocení ti, komu se potí nohy, boty jsou z antibakteriálního materiálu. Také jsou protiskluzové - nemusíte se tedy bát, že v nich třeba babička uklouzne.

Má někdo z vašeho okolí náročnou práci, při které stojí celý den na nohou? Pak tyto boty opravdu ocení! Jsou doporučovány odborníky ze zdravotnictví - sami řeší a je pro ně důležité, v čem stráví většinu dne a v jakých botách je nebudou bolet nohy. Doporučení odborníků najdete zde: www.peterlegwood.cz

Boty také můžete pořídit dospívajícím dětem, vypadají na noze velmi dobře a jsou v nabídce v pestrých barvách. Navíc budete vědět, že vaše dítě, když je ve škole a má tyto boty na noze, nebude se mu deformovat noha v těsných, měkkých bačkorách.

Peter Legwood

Pokud by tomu, komu boty věnujete, neseděly, je možné si je nechat následně upravit přímo na míru nohy v obchodech, kde se boty značky Peter Legwood prodávají. Tam vám je nahřejí speciální lampou, a když matriál změkne, odborník dotvaruje přímo na místě botu podle nohy nového majitele. Je to praktická věc, pokud má třeba někdo vybočený palec nebo jeho nohy trpí jinou drobnou deformací.

Pojďte se inspirovat konkrétní nabídkou!

Z jakých typů bot si můžete vybrat?

  • BUBBLE: Je ortopedická dětská obuv, charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí.
  • BULL: Ideální celoroční zdravotní obuv.
  • DUCK: je flexibilní obuv pro každodenní nošení
  • DOLPHIN: Ortopedická obuv určená ženám. Pata boty je zvýšena o 10% pro větší oporu a lepší držení nohy, oceníte ji také pro její velkou odolnost.
Boty Peter Legwood jsou opatřené patentovaným systémem AEQUOS, který zlepšuje držení těla, snižuje zatížení svalů dolních končetin a zad. Také materiál, ze kterého jsou vyrobeny, podléhá přísným požadavkům pro kvalitu a vliv na naše zdraví. Navíc jsou velmi lehké, antibakteriální a protiskluzové. Pantofle si můžete vybrat podle svého vkusu - v různých barvách a tvarech. Protože bota musí dobře sedět, aby plnila správně svoji zdravotní funkci, prodejci vám ji dle potřeby mohou „nahřát“ a upravit přesně pro tvar vaší nohy - pokud je to potřeba.

Sortiment obuvi Peter Legwood najdete na www.peterlegwood.cz, kde se dozvíte více o možnosti nákupu v e-shopu i kamenných prodejnách po celé ČR.

Boty jsou doporučovány odborníky také pro ty, kteří mají problémy s plochými nohami, haluxem (vbočený palec), propadlou klenbou či bolestí kloubů a zad.

Peter Legwood

Přečtěte si, kde jsme o nich psali:

Reklama