Nové body? Ale jakou velikost? Plyšák? Těch mají asi hodně a chytá se na ně prach. Čokoláda pro maminku? Může ji, když kojí? Jistě tyto úvahy dobře znáte. Jdete poprvé na návštěvu do rodiny, kde se narodilo miminko, a přemýšlíte, čím potěšit maminku i mimčo. Skvělým řešením jsou dárkové sady BAYBY. Dvě varianty pro novorozená miminka ve fialovém a modrém provedení (BAYBY BGS 6200 a BAYBY BGS 6201) doplňují dárkové sety pro děti od šesti měsíců rovněž v barvách pro holčičky i kluky (BAYBY BGS 6202 a BAYBY BGS 6203).

BabyV dárkovém setu je vše, co je potřeba ke krmení miminek – dvě lahvičky s antikolikovými savičkami, dva kartáčky na čištění lahví i saviček, zásobník na sušené mléko a ortodontický silikonový dudlík s krytem. Maminky ocení praktičnost a kvalitní provedení a miminka potěší barevná, veselá zvířátka na obrázcích. Více na www.bayby.cz.

Dárkové sety BAYBY jsou dárek, který potěší každou maminku, ať už v podobě startovacího setu pro novorozená miminka, či v pokračovací variantě od 6 měsíců. Vše, v setu obsažené se totiž hodí naprosto každé mámě. Na výběr jsou tyto dvě, respektive čtyři varianty:

STARTOVACÍ SET PRO NOVOROZENÁ MIMINKA S VESELOU ŽIRAFKOU A PANDOU

Sety BAYBY BGS 6200 a BAYBY BGS 6201 jsou určeny nejmenším miminkům. Startovací set obsahuje vše potřebné pro nakrmení novorozence. Dvě kojenecké láhve (120 a 250 ml) mají antikolikové savičky, s drobným otvorem, aby miminko polykalo pouze mléko a ne vzduch, čímž se předchází bolestivé plynatosti miminek. Lahvičky jsou opatřeny obrázky veselých zvířátek, na variantě pro holčičky převažují žirafky, klučičí modrá varianta má zase jako hlavního hrdinu medvídka pandu. Kromě lahviček set ukrývá také ortodontický dudlík, který stimuluje správnou funkci jazyka a vývoj patra. Maminky ocení také perfektně padnoucí kryt, který chrání dudlík před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

baby

Zásobník na sušené mléko umožňuje mamince odsypat si jednu až tři dávky mléka, aniž by s sebou na cesty mimo domov musela přibalit celou krabici mléčné výživy. Zásobník ve tvaru lahve má zúžené hrdlo pro pohodlné přesypání mléka a je složen ze 3 stohovatelných dílů. Na cestu si tak můžete vzít jeden, dva, nebo hned všechny tři odměrky a mít jistotu, že mléko uchováte ve sterilním prostředí. Velký kartáč se zahnutým koncem a malý kartáček dokonale vyčistí i hůře dostupná místa lahviček a saviček.

baby

Všechny doplňky dárkového setu jsou zdravotně testované a neobsahují Bisphenol-A. Až na kartáče lze všechny součásti setu sterilizovat v páře. 

Doporučená akční maloobchodní cena obou dárkových setů 0+ BAYBY BGS 6200 a BAYBY BGS 6201 je 559 Kč. Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

VĚTŠÍ MIMINKA POTĚŠÍ LAHVIČKY S OUŠKY A OBRÁZKY ZVÍŘECÍCH KAMARÁDŮ

Dárkové sety BAYBY BGS 6202 a BAYBY BGS 6203 jsou určené pro miminka od šesti měsíců. Sada, která roste s miminkem, obsahuje dvě kojenecké lahve (150 a 240 ml) s antikolikovými savičkami a také praktickými oušky, aby si je miminka sama mohla přidržet a učit se samostatnému pití.  Malý otvor v savičce zamezuje polykání vzduchu a tím předchází bolestivé plynatosti miminek. Z lahviček se na děti usmívají veselá zvířátka, klučičí modrá varianta je inspirována vodním světem a dominují jí velryby a medúzy, holčičky se budou radovat z usměvavých opiček a motýlků. Ortodonticky tvarovaný dudlík podporuje správný vývoj dítěte. Praktický kryt ho chrání během doby, kdy ho dítě nemá v ústech.

baby

Zásobník na sušené mléko umožňuje maminkám odsypat si jedno, či tři dávky mléka (nebo kaše). Tvar zásobníku má zúžené hrdlo pro snadné přesypání do lahvičky a navíc je velmi praktický. Díly se na sebe dají vzájemně našroubovat, takže si na cesty můžeme vzít jeden, dva nebo všechny tři části a vždy máme jistotu, že je výživa ve sterilním prostředí. Kartáče zajistí dokonalou čistotu i v hůře dostupných místech lahviček a dudlíků.

baby

Všechny doplňky dárkového setu jsou zdravotně testované a neobsahují Bisphenol-A. Až na kartáče lze všechny součásti setu sterilizovat v páře.  Doporučená akční maloobchodní cena obou dárkových setů 0+ BAYBY BGS 6202 a BAYBY BGS 6203 je 599 Kč.

baby

Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

***

 

BAYBY, spolehlivý partner rodičů i dětí

Příchod dítěte převrací život rodiny naruby. Všechno je jiné, všechno nové, všechno se točí kolem jediného bodu. To je situace, ve které rodiče nemají čas ani chuť cokoli riskovat. Potřebují někoho, na koho se mohou spolehnout se stejnou důvěrou, s jakou se jejich maličké spoléhá na ně. Potřebují dokonale připraveného odborníka, který ví, co dítě potřebuje, někoho, pro koho je bezpečí jejich dítěte stejně důležité, jako pro ně. BAYBY takovým odborníkem je.

Krédem značky BAYBY je špičková kvalita, naprosté bezpečí a kvalifikované testy všech výrobků prováděné zkušebnou TUV a Státním zdravotnickým ústavem. Filozofií je stát se tichým pomocníkem rodiny. Být kdykoli po ruce a mít připraveno všechno, co dítě potřebuje – a to nejen po příchodu na svět, ale po nesmírně důležitou dobu jeho počátečního vývoje. BAYBY prostě roste spolu s vaším dítětem. 

Aby toho značka BAYBY dosáhla, chce být – a je – v mnohém jedinečná. Výrobky BAYBY jsou nejen naprosto bezpečné a zdravotně nezávadné (neobsahují Bisfenol A ani jiné škodlivé látky), jsou také krásné. Jejich design je originální, přátelský, pozitivní, veselý a vstřícný k dětem, jejich snadná a často naprosto intuitivní ovladatelnost je zase velmi komfortní pro rodiče. Výrobky BAYBY vás budou bavit – jsou totiž jiné, originální a v mnoha případech víceúčelové.