Každá žena touží po krásném a slušivém účesu. Dárkem, který vám chceme doporučit, určitě uděláte radost všem ženám ve svém okolí, jež dbají na vkus a eleganci. Balíčky od značky Taft obsahují nejen přípravky pro úpravu účesu, ale také regenerační šampon od Gliss Kur.

Dokonalá péče i styling s produkty Taft a Gliss Kur

3 Weather Taft Power Cashmere

·         Perfektní fixaci a pružnost kašmíru nabízí dárková kosmetická taška se stylingovými produkty řady Taft Power Cashmere. Dokonalá kombinace pro dokonalé a krásné vlasy, to je vlasová péče Gliss Kur Nutri-Protect a styling řady Taft Power Cashmere.

·         Obsah:

o        Lak Taft Power Cashmere Touch, 250 ml

o        Pěnové tužidlo Taft Power Cashmere Touch, 200 ml

o        Regenerační šampon Gliss Kur Nutri-Protect, 250 ml

·         Cena: 289 Kč

3 Weather Taft Volume Power

·         Pro maximální objem a regeneraci vlasů zvolte dárkovou taštičku s produkty 3 Weather Taft Volume Power a Gliss Kur Total Repair 19. Stylingová řada 3 Weather Taft Volume Power obsahuje vysoce účinné složení s Push-up efektem, který dodává objem již od kořínků – až o 100 procent! Vlasová péče Gliss Kur Total Repair 19 pro suché a poškozené vlasy nabízí kombinaci 19 vysoce účinných složek, které spolu vytvářejí mimořádně účinnou pečující recepturu pro kompletní regeneraci vlasů.

·         Obsah:

o        Lak Taft Volume Power – Ultra silně tužicí, 250 ml

o        Pěnové tužidlo Taft Volume Power – Ultra silně tužicí, 200 ml

o        Regenerační šampon Gliss Kur Total Repair 19, 250 ml

·         Cena: 289 Kč

 

Reklama