Regenerační a hydratační krém na nohy

Hydratuje, zjemňuje a zvláčňuje pokožku. Při aplikaci na paty je prevencí jejich zrohovatění. Obsahuje jojobový olej, včelí vosk, vitamin E, d-panthenol, výtažky z Aloe Vera, pšeničných klíčků, arniky a kaštanu koňského. Tyto složky dokáží pokožku vyživit a udržovat ji hebkou.
5bed5864d29ffobrazek.png

Více na Regenerační a hydratační krém na nohy

Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou

Gel obsahuje směs s hydratačním a keratolytickým účinkem, která změkčuje ztvrdlou pokožku a uvolňuje z vrstvy zrohovatělé buňky. Pokožka je současně hloubkově zvláčněna přítomným jojobovým a avokádovým olejem. Z dalších složek je přítomen D-panthenol, allantoin, E vitamin, extrakt z pšeničných klíčků, měsíčku a arniky, které regenerují pokožku a přispívají k odstranění prasklin v zrohovatělé vrstvě.
5bed587e69051obrazek.png

Více na Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou

TODERM krém na problematickou pokožku rukou

Obsahuje složky (urea, Lactil komplex, glycerin), které zabraňují dehydrataci pokožky, jejímu rohovatění a vzniku prasklin, zejména u diabetiků. Další ošetření pokožky poskytují složky s dermoprotektivním účinkem, zejména přírodní vitamin E z pšeničných klíčků, avokádový olej, allantoin a další. Účinnost a kožní snášenlivost byla klinicky vyzkoušena.
5bed589504e36obrazek.png

Více na TOPDERM krém na problémovou pokožku rukou

TOPDERM zvláčňující emulze

Emulze zvláčňuje kůži zejména v místech zvýšené tvorby rohoviny (paty, plosky, bérce). Obsahuje hydratační přísady (urea, Laktil komplex), které zabraňují dehydrataci pokožky spojené s rohovatěním. Urea navíc v aplikované koncentraci působí keratolyticky , změkčuje nadměrně tvrdý povrch kůže např. v místě tlaku a tření nebo v důsledku jiných kožních změn.
5bed58b016c92obrazek.png

Více na TOPDERM zvláčňující emulze

5bed58eb173d2obrazek.png
CHEMEK.CZ

Reklama