Máte ve svém okolí někoho, komu zaručeně uděláte radost dárkem s péčí o vlasy? pak vsaďte na jistotu a zabalte mu pod stromeček dárkové balíčky od značky Gliss Kur. Balzámy, kúry a pečující šampony, to jsou výrobky, kterými určitě přinesete obdarovanému radost.

Gliss Kur, odborník na péči o vlasy, nabízí tento luxusní výběr:

Gliss Kur Oil Nutritive

·         Pro přítelkyni, která chce okouzlovat krásnými dlouhými vlasy, je ideálním dárkem balíček Gliss Kur Oil Nutritive. Speciální pečující receptura obohacená o přírodní arganový olej a bambucké máslo dokonale ochrání konečky vlasů před třepením, posílí delší vlasy a obnoví jejich strukturu. Vaše přítelkyně nebude moci uvěřit tomu, jak jsou její vlasy úžasně lesklé a zářící zdravím až po konečky!

·         Obsah:

o        Šampon Gliss Kur Oil Nutritive

o        Balzám Gliss Kur Oil Nutritive

o        Kúra na roztřepené konečky Gliss Kur Oil Nutritive

·         Cena: 269 Kč

Gliss Kur Nutri-Protect

·         Pro všechny ženy a dívky, které se rády nechají rozmazlovat: dárková sada Gliss Kur Nutri-Protect pro nebesky zářivé vlasy. Jedinečné ochranné složení s výtažkem z divokých růží a proteiny regeneruje poškozené vlasy od kořínků až po konečky. Každý vlas obalí ochranným filmem, ktery vlasy nezatíží, dodá jim zdravý vzhled a zářivý lesk. Nádherná vůně přípravků navíc rozmazlí smysly.

·         Obsah:

o        Šampon Gliss Kur Nutri-Protect

o        Balzám Gliss Kur Nutri-Protect

o        Regenerační Expres balzám Gliss Kur Nutri-Protect

·         Cena: 269 Kč

Dárková taška Gliss Kur Color Protect a Gliss Kur Liquid Silk Gloss

·         Každá žena po ní touží! S kabelkou s přípravky Gliss Kur rozhodně potěšíte ženu každého věku. Stylová a prostorná kabelka v módním stylu v sobě ukrývá špičkové produkty péče o vlasy ve dvou variantách. Gliss Kur Color Protect 30 ve vlasech fixuje barevné pigmenty, a tak bude Vaše barva vlasů déle zářit. Intenzivní regenerační složky navíc její vlasy ošetří a dodají jim svůdný lesk. Druhá varianta přípravků, Liquid Silk Gloss, s tekutým hedvábím regeneruje poškozené vlasy a speciální receptura v nich rozehraje ve záplavu oslňujících světelných odlesků.

·         Obsah Gliss Kur Color Protect:

o        Šampon Gliss Kur Color Protect 30

o        Balzám Gliss Kur Color Protect 30

o        Regenerační maska Gliss Kur Color Protect 30

·         Obsah Gliss Kur Liquid Silk Gloss:

o        Šampon Gliss Kur Liquid Silk Gloss

o        Balzám Gliss Kur Liquid Silk Gloss

o        Regenerační sprej Gliss Kur Liquid Silk Gloss

·         Cena: 339 Kč

 

Reklama