Rádi byste darovali svým nejbližším dárek od srdce, dárek, o kterém víte, že je jistě potěší? Oblíbené bonboniéry ORION MODRÉ Z NEBE se na podzim objeví ve dvou nových podobách: ORION MODRÉ Z NEBE Oříškové a ORION MODRÉ Z NEBE Višňové. Najdete v nich variace oříškových a višňových chutí, každá bonboniéra v sobě skrývá nové druhy bonbonů se třemi různými lahodnými náplněmi. Překvapte své blízké elegantním dárkem.

 

 

ORION MODRÉ Z NEBE Oříškové

I nebe má svá tajemství, odkryjte jedno z nich v nové bonboniéře ORION MODRÉ Z NEBE Oříškové… tajemství oříškových chutí a lahodné mléčné čokolády.

V elegantním modro-zlatém obalu najdete tři nové variace oříškových bonbónů v mléčné čokoládě. První bonbonové tajemství je sametovou kombinací mléčné čokolády s jemným lísko-oříškovým krémem. Jeho chuť je hebká a lehce se do ztracena rozplývá na jazyku. Druhým sladkým tajemstvím jsou jemně nasekané oříšky, které zlehka polechtají vaše chuťové pohárky, aby byly vzápětí pohlazeny lísko-oříškovým krémem skrytým pod vrstvou mléčné čokolády. Třetí bonbon je určený těm, kteří se nechtějí vzdát celého lískového oříšku, ukrytého v delikátním lískooříškovém krému.

Tento dárek potěší zejména milovníky lahodné mléčné čokolády s oříškovou chutí. Stačí sáhnout a rozlousknout tajemství tří čokoládových oříšků – chutnají úžasně, přesto každý trochu jinak.          

 

ORION MODRÉ Z NEBE Oříškové (149 g), 3 druhy oříškových bonbónů v mléčné čokoládě, doporučená maloobchodní cena: 79,- Kč.  

 

 

ORION MODRÉ Z NEBE Višňové

…to jsou tři  svůdné variace jemné hořké čokolády a višňových chutí s likérovým nádechem. Originální bonboniéra ORION MODRÉ Z NEBE Višňové v nové luxusní róbě otevírá svou náruč. Slova obdivu jsou na místě: hebkost, delikátnost, výjimečnost, dosud nepoznané kombinace chutí.

První bonbon je naplněn delikatesní višňovou náplní zvýrazněnou chutí likéru. V druhém bonbonu doplňuje jedinečnou višňovou náplň jemný čokoládový dezertní krém – vše, co je utajeno pod jemnou hořkou čokoládou, se na jazyku promění na symfonii nebeských chutí. A to nejlepší nakonec - ve třetím bonbonu najdete celou višeň v jemné dezertní náplni v kombinaci s hebkou hořkou čokoládou.

ORION MODRÉ Z NEBE Višňové se hodí jako dárek, nebo jako milé potěšení zejména pro milovníky hořké čokolády a višní.

 

ORION MODRÉ Z NEBE Višňové (178 g), 3 druhy višňových bonbónů v hořké čokoládě, doporučená maloobchodní cena: 79,- Kč.