Milá redakce,
posílám příběh, jak se ze mě konečně stala velká holka, a to díky dárku od přítele. Hezký den všem ženám-in, Zuzana Jochová

Dárek od přítele
Když jsem byla skoro devatenáctiletá kost, tak jsem od svého přítele dostala k Vánocům dárek. On byl moje první velká láska a já měla z dárku velkou radost, a tak jsem se chtěla pochlubit rodičům a rozhodla jsem se, že si dárek dám pod stromeček a rozbalím ho až na Štědrý den. Přítel chtěl abych si ho rozbalila dříve, ale já chtěla až pod stromeček. Měla jsem ho tenkrát poslechnout, ale byla jsem tvrdohlavá a stála jsem si za svým nápadem.
 
Nastal očekávaný den, všichni jsme po dobré štědrovečerní večeři seděli na pohovce a já se, jako každý rok, jala předávání dárků. Mamka, taťka, babička, děda a jako svůj první dárek jsem si vybrala krásně zabalenou krabičku, kterou jsem dostala od svého miláčka. Popadla jsem jí s velkou radostí, která netrvala dlouho. Krabička najednou začala vydávat zajímavý zvuk: „Vrrrrrrr.“

Já hned pochopila a začala se červenat, mamka se na mě káravě podívala a táta se nechápavě tvářil. „Copak je to za hračku“, ptal se. „Rozbal to a ukaž.“ A tak jsem se slzami na krajíčku rozbalovala dárek, který jsem dostala od přítele. Mé obavy se naplnily. Byl to vibrátor.
Táta na to koukal s otevřenou pusou, děda s babičkou nechápali co to je, a já se styděla jako holka, která provedla něco hodně špatného.
 
V místnosti bylo hrobové ticho a já věděla co nastane. Můj otec byl hodně přísný a pořád ve mně viděl malou holčičku, představa, že mám kluka ho děsila a ten vibrátor tomu moc nepřidal. A tak si mě táta zavolal do kuchyně. Podíval se na mě a řekl: „Vidím, že už jsi velká holka.“ Usmál se a šel zpět do obýváku rozbalovat dárky. A tím byl celý incident s vibrátorem zapomenut.
 
S přítele jsem si to vyříkala a uznala, že to byla moje chyba. Ale díky jeho dárku jsme měla možnost rodiče s ním seznámit.
 
Jochova

Odměna 500 bodů VVS vás nemine!

Reklama