cl.jpg
Foto: Televize Prima se souhlasem protagonistů

Adaptace soutěžního pořadu Máme rádi Česko se bude vysílat 11. února ve 20:15. Hlavní hvězdou pořadu bude pochopitelně Jaromír Jágr, spolu s ním se ve vědomostním klání utkají v čele s kapitánem Jakubem Prachařem jeho bývalé partnerky Iva Kubelková a Inna Puhajková.

Proti týmu Jaromíra Jágra a jeho ex se pod vedením kapitána Vojty Kotka postaví Jaromírovi přátelé – tenista Radek Štěpánek, hokejista Jan Hlaváč a lyžařka Kateřina Neumannová.

„Měl jsem trošičku obavy, nevěděl jsem, co od toho očekávat a jak se to pojme. Ale musím říct, že Libor a štáb to udělali výborně. Udělali mi krásné přivítání, takhle už mě na stadionech nevítají. Byl jsem mile překvapený, dojalo mě to. Myslím si, že všichni, kdo tu byli, si to užili. A věřím, že i televizní diváci si to užijí, protože to bylo docela napínavé,“ zhodnotil svoji televizní narozeninovou oslavu Jaromír Jágr. A ta bude skutečně napínavá do poslední chvíle a zábavná od první minuty.

Moderátor Libor Bouček totiž Jaromíru Jágrovi do soutěžního týmu vsadil jeho bývalé partnerky Ivu Kubelkovou a Innu Puhajkovou a jako kapitána zvolil Jakuba Prachaře. „Obsazení týmu mě nepřekvapilo, je dobře vymyšlené. No tak co, chybí nám v sestavě Andrea Verešová, Lucie Borhyová, Nikol Lenertová, Veronika Kopřivová. Bylo to úžasné, všichni jsme se výborně bavili. Jarda potvrdil, co vím už dávno, že je neuvěřitelně vtipný,“ prozradila Iva Kubelková s tím, že se na natáčení pečlivě připravila. „Trošku jsem si ho vygooglila, když jsem sem jela. Jestli se budou otázky týkat Jardy, budu vědět, co bylo před dvaceti lety, ale od té doby už nejsem tak v obraze,“ smála se.

Její souputnice Inna Puhajková má znalosti o Jágrovi mladší. „Musím říct, že jsem před začátkem byla lehce nervózní, ale ve finále mě ta atmosféra strhla. Přáli jsme si zvítězit, výhrou byly bábovky. Že je má rád, jsem věděla, tušila jsem, že to platí dodnes, on je v tomhle směru nenáročný,“ pobavila Inna Puhajková. S motýly v břiše nenatáčela jediná. „Už normálně nebývám nervózní, ale když se na mě Jaromír podíval těma upřímnýma očima, že mu dneska dělám kapitána, tak se mi udělalo trošku zle,“ svěřil se ostřílený kapitán Jakub Prachař.

Zdroje: TV Prima, Jaromír Jágr, Iva Kubelková, Jakub Prachař