Ahojky,

nám se letos pod stromečkem sešlo dárků docela dost. Hrabu v té hromadě... a pro mě a manžela je tu jeden jediný. Rozbaluji úhledný balíček, jsem napjatá, co tam asi bude... už je to... přátelé, jsou to BRČKA! No, tak teď nevím, jestli jsme tolik zlobili nebo je Ježíšek takový srandista :-).

Z toho všeho plyne, že letos byl nejhodnější náš malý Daneček (v listopadu mu byl rok) - chodí spát mezi 22 a 23. hodinou, umí se nádherně vztekat a válet se přitom po zemi a taky urputně kňourat - ale jinak je to fakt zlatíčko :-).

Danečkovy dárky bych rozdělila do 3 kategorií:

1. knížky - takové ty dřevěné - Daneček za námi pořád chodí, abychom mu četli, a protože jsme měli doma knížek asi jen 5 a už je známe nazpaměť, tak jsme nad novými příběhy zajásali :-).

2. nějaké oblečení - to se vždycky hodí, děti v tomhle věku jsou tak trochu čuňátka - jen tu zelenou mikinu bude moct nosit asi až za rok - to Ježíšek neodhadl :-).

3. velice "kvalitní" hračky, které ze sebe vyluzují roztodivné zvuky a písně - no, k tomu zapomněl Ježíšek přibalit pytel s ořechy a čokoládou, abychom si měli čím obalit nervy - nebo že bych vyndala baterky? :-)

Tak vám nevím, jak ten Ježíšek vybírá hodné a zlobivé děti a dospělé... Třeba to bude příští rok lepší a my k těm brčkům dostaneme i skleničky - ty by se hodily, pořád je někdo rozbíjí...

Sepy


Ježíšek má opravdu smysl pro humor. Nevím, kolik těch brček bylo a na co je vůbec všechny budete potřebovat (že by alkoholová koktejlová smršť). Aspoň synek si to vynahradil a tu čokoládu vám určitě přenechá, možná :-)

Máte srandovního Ježíška?

První pondělí roku 6 a jeho téma:
DÁRKOVÝ "ŠOKING"
Prožili jste šok při rozbalení dárku?
Dostali jste infarkt?
Nic jste nenašli?
Nebo bylo všechno dvakrát?
Oblečete si nové ponožky nebo
budete skákat padákem?

Čekáme Vaše originální příspěvky na:
redakce@zena-in.cz

Reklama