Naše Dárečková vánoční soutěž začala, velké výhry jsme vám již představili a nyní pro vás máme třetí týdenní výhru, o kterou si můžete zahrát po získání stříbrného dárku.

6377720f3dc15obrazek.png

Pro získání jednoho stříbrného dárku je třeba splnit následující podmínky:

6363a9b25d0eeobrazek.pngZískat červený dárek za přečtení 30 článků v jednom dni.

6363a9b76fb12obrazek.pngZískat oranžový dárek za úspěšné odehrání hry pexeso za den.

6363a9bbadcb7obrazek.pngZískat růžový dárek za splnění redakčního kvízu na 100 %.

Podrobná pravidla soutěže a výher najdete na zena-in.cz/vanoce.

Pokud si nebudete s něčím vědět rady, obraťte se na nás v diskuzi ZDE. Rádi vám poradíme.

Do soutěže se může přihlásit kdokoli, pouze platí podmínka registrace a vyplňené profil, podle podmínek pro účasti v soutěžích na našem magazínu Žena-in.

6363a9c11f9a3obrazek.pngSoutěž bude trvat 7 týdnů od 7. 11. – 25. 12. 2022.

6363a9c4ed959obrazek.pngDo soutěže se můžete zapojit KDYKOLIV v průběhu trvání soutěže.

6363a9ca45cb3obrazek.pngVyhlášení „týdenních“ výher proběhne vždy v pondělí po uplynulém soutěžním týdnu.

6363a9ceb8302obrazek.pngVyhlášení „velkých“ výher soutěže proběhne v týdnu od 9. 1. 2023. Označovat výhry budete moci až do 4. 1. 2023.

Veškerá pravidla soutěže a detailní popis výher najdete na zena-in.cz/vanoce.

V týdnu od 21. - 27. 11. hrajeme o pět sad vánoční dárkové kazety Indulona


image.png 
Součástí vánoční dárkové kazety Indulona je legendární modrý krém na ruce Indulona Original. Tento regenerační, ochranný a promašťující krém na ruce je určený pro každodenní péči o vysušenou a popraskanou pokožku. Pokožce dodává pružnost, pevnost, přirozenou vláčnost a obnovuje bariérové funkce kůže. Uvnitř se ukrývá také Indulona Pečující tekuté mýdlo SENSI CARE s magnolií a panthenolem bylo speciálně vyvinuto tak, aby poskytovalo účinné čištění a jemnou péči i citlivé pokožce rukou. Sadu uzavírá Indulona Zjemňující tělové mléko RŮŽOVÉ KVĚTY obsahuje unikátní kombinaci pivoňkové vody s významnými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi a extraktu z růže, který je známý svými blahodárnými zklidňujícími vlastnostmi. Vánoční dárkovou kazetu Indulona zdobí originální motiv srdce, které je plné symbolů, srdce je i na dárku, který najdete uvnitř, jedná se o látkovou tašku s tímto motivem. Cena: 299,90 Kč. 
 
 

V týdnu 28. 11. - 4. 12. budeme hrát o pět sad Pilot Pintor pro vánoční tvoření v hodnotě 500 Kč

Dekorační popisovače Pilot Pintor jistě dobře znáte a víte, že jsou k dostání v nespočtu barev, od těch základních přes neonové či metalické. A také v různých sadách 6377722cbf988obrazek.pngzaujmout mohou třeba Pilot Pintor vánoční sady s visačkami na dárky nebo Pilot Pintor se jmenovkami na sváteční tabuli. Pojďte si o ně zasoutěžit! Rychleschnoucí inkoust na vodní bázi perfektně drží na jakémkoli materiálu či povrchu, který budete chtít při vašem tvoření využít. Zkuste je k pokreslení balicího papíru, vytvoření vlastních ozdobiček nebo při popisování dárků vyrobených v kuchyni. Neokoukané a jedinečné balení je v mžiku na světě.
Před použitím je popisovač potřeba důkladně protřepat a odolný hrot několikrát stlačit, aby správně nasákl inkoustem. Barvy budou zářivější a dosáhnete lepšího krytí, pokud barvu nanesete ve dvou vrstvách. Při dekorování na skle a na porcelánu vyniknou nejlépe metalické odstíny, které je pro zafixování potřeba vložit do trouby na 160 °C po dobu 50 minut. U zdobení tkanin nejprve tkaninu vyperte a vyžehlete, pak stačí nápis či obrázek přes látku při nízké teplotě bez napařování zažehlit. Prostě pestré a veselé Vánoce s Pilotem! Více na www.pilotpen.cz.