Vše o vánoční soutěži najdete na této stránce zena-in.cz/vanoce

6380aab965044obrazek.png

    • 1958
    • holkaklaruska333
    • jajinkaaa
    • JITA72
    • martinek15


6380801f85e97obrazek.pngV tomto týdnu hrajeme o balíček produktů Kneipp:

Přírodní balzámy na rty - vyzkoušejte Kneipp 100% přírodní balzámy na rty, které přináší nejlepší péči pro přirozenou krásu vašich rtů. Díky efektu postupného vstřebávání zajistí dlouhodobou hydrataci. Navíc jsou ve stylovém ekologickém obalu z korku a trávy. Zkrátka dokonalá péče o rty i přírodu. Novinkou letošního roku jsou barevné balzámy na rty.
Barevný balzám na rty Natural Rosé - 100% přírodní balzám plný jemných rostlinných olejů, díky kterému budete mít krásné a smyslné rty. Balzám díky přírodnímu výtažku z ředkvičky zbarví vaše rty do jemně růžové, přitom je na rozdíl od rtěnky vůbec nevysušuje, ale naopak vyživuje a hydratuje.
Barevný balzám na rty Natural Red - 100% přírodní balzám plný voňavých rostlinných olejů, díky kterému budete mít plné, smyslné a výrazné rty. Balzám díky přírodnímu extraktu z ředkvičky zbarví vaše rty do jemně červené. Na rozdíl od rtěnky je však vůbec nevysušuje, ale právě naopak vyživuje a hydratuje.
Balzám na rty Repair & Prevent - přírodní balzám na rty s blahodárnými výtažky z heřmánku a meduňky okamžitě hydratuje suché rty.
Okamžitá pomoc pro suché rty Trápí vás popraskané rty? 100% přírodní balzám na rty Kneipp® Repair & Prevent s cennými výtažky z heřmánku a meduňky dodá vašim rtům potřebnou hydrataci. Při pravidelném používání funguje skvěle i jako prevence suchých rtů a poslouží i jako podklad pod rtěnku.

Látková pleťová maska Detox - detoxikační maska s výtažky bambusového uhlí, řas a moringy zbaví vaši pokožku až 80 % všech nečistot z okolního prostředí. Ihned po použití bude vaše kůže viditelně pružnější, mladší a zářivější.
Látková pleťová maska Chill out - zklidňující maska s extraktem oleje pačuli a konopného semene nádherně voní a příjemně zklidňuje a vyživuje vaši pokožku. Okamžitě po použití bude vaše kůže viditelně pružnější a jemnější.

Více na www.kneipp.cz.

Reklama