Tak tu máme další slavnou maminku. Dara Rolins už je v 10. týdnu těhotenství a docela si svůj jiný stav užívá. Nejvíc spí a jí, takže už pěkně přibrala na váze a kupuje si džíny o tři čísla větší. Ztráta krásné postavy ji možná trochu trápí, ale snaží se to brát s humorem. Prošla si tím každá, ona to zvládne taky.

 

Kvůli svému těhotenství zrušila spoustu svých podzimních představení. Hlavně kluby a diskotéky. Snaží se přijímat pouze ty nabídky, které ji tolik nevyčerpávají. Sice má ještě spoustu energie na trsání po jevišti, ale nechce zbytečně riskovat zdraví své i dítěte.

 

Se svým přítelem Matějem Homolou svatbu zatím nechystá, ale plány společného bydlení jsou už v plném proudu. Před zimou už by měli mít postavenou hrubou stavbu, kterou nechají vymrznout a do roka by se chtěli stěhovat. Třeba pak Matěj Daru k té svatbě přece jen přemluví.

 

A co se týče samotného budoucího potomka, pohlaví si nechtějí nechat prozradit. Dara sice neví, zda to vydrží, ale chce splnit přání svého přítele a přeprat svoji zvědavost. Dokonce už vybrali i jména pro obě varianty. Pokud to bude holčička, bude to Matylda. Pro chlapečka vybrali jméno Jonatán. Tak uvidíme, jaké jméno nakonec připadne malému Homolovi.

 

Líbí se vám jména, která Darina vybrala? A co říkáte na hudbu, kterou teď dělá? Poslouchala jste ji radši v době jejího mládí a začátku, například po boku Karla Gotta? Nebo se vám líbí její práce i teď?

Reklama