5f8d52a360af4obrazek.png
„Být celý život ve středu zájmu je věc, na kterou jsem si velmi brzy zvykla, takže to beru jako přirozenou součást mého života. Nutí mě to ale zároveň být nohana pevně na zemi...“

A stejně, jako je Dara náročná na sebe a svoji kariéru, tak si i velmi pečlivě vybírá kosmetiku, kterou používá. A tou je už dlouhou dobu řada ANEW. Víte, že řada ANEW patří a vždy patřila k nejprogresivnějším řadám péče na světě? AVON v rámci ANEW uvedl v roce 1992 jako první na světě krém s AHA kyselinami a způsobil doslova revoluci v kosmetickém průmyslu. V řadě Anew byl rovněž jako první použit stabilizovaný vitamin C a retinol. AVON a ANEW byly vždy zárukou prvotřídní kvality, nových technologií a hlavně viditelných výsledků! Nejnovějším patentem AVONU, o kterém mluví celý svět, je unikátní látka PROTINOL, která je vysoce účinným spojením proteinu a retinolu a má vynikající účinky v péči o pleť, jelikož podporuje tělu vlastní tvorbu kolagenu typu I a III a posiluje tím strukturu pleti. Společnost AVON vlastní obrovské množství technologií a patentů a byla vždy leaderem na kosmetickém trhu. Věděli jste to? A máte pocit, že dobře znáte Daru Rolins – hlavní tvář AVONU? Podívejte se na rychlé Q&A a možná se dozvíte něco, co vás překvapí.
5f8d52eb4255aobrazek.png
A proč WATCH ME NOW?

WATCH ME NOW je nová komunikační platforma AVONU, do které se Dara zapojila. Sledujete ji? Věřte nám, že její život je pestrý, barevný a vzrušující. „Být celý život ve středu zájmu je věc, na kterou jsem si velmi brzy zvykla, koncertuji už od 5 let, takže to beru jako přirozenou součást mého života. Možná právě proto jsem nohama pevně na zemi,“ je přesvědčená Dara. A jak to má se změnami ve svém životě? „Necítím potřebu dělat změny. To neznamená, že stagnuji, ale jsem spokojená v tuto chvíli, v této pozici. Změn ve svém životě se však nebojím a pokud jsou potřeba a pokud to tak cítím, ráda je vždy dělám,“ říká Dara. A stejně tak se změn nebojí ani AVON. Kampaň #WatchMeNow ukazuje značku ve zcela novém světle, jinou, vzrušující, barevnou a plnou života.
5f8d530897cf7obrazek.png
Tak nezapomeňte – WATCH US NOW.

Myslíte si, že znáte Daru? Opravdu?

1. Ranní ptáče nebo večerní sova?

Jak kdy, většinou sova.

2. Víno nebo prosecco?

Jednoznačne víno.

3. Jóga nebo běh?

Jógu miluju.

4. Kniha nebo podcasty?

Doma kniha, ale na cestách podcasty.

5. Hydratační nebo protivráskový krém?

Hydratační! Veřím, že pomáhá i proti vráskám. Momentálně jsem si jako efektivní doplněk krému velice oblíbila Anew vyplňující ampulky s Protinolem.

6. Co je delší? Ranní nebo večerní kosmetická rutina?

Večerní.

7. Rtěnka nebo řasenka?

Řasenka je v mojí make-up výbavě MUSTHAVE produkt.

Produkty:

5f8d54b1e6b82obrazek.png
Vyplňující pleťové ampulky – 7x 1,3ml , 1200 Kč

5f8d539f877e3obrazek.pngDenní obnovovací krém Anew Reversalist SPF 25 s Protinolem TM – 50ml, 520 Kč

5f8d53cc56e75obrazek.pngNoční obnovovací krém Anew Reversalist s Protinolem TM – 50ml, 520 Kč

5f8d544a5bafeobrazek.pngDenní zpevňující krém Anew Ultimate SPF 25 s Protinolem TM – 50ml, 520 Kč

5f8d547272a44obrazek.pngNoční omlazující krém Anew Ultimate s Protinlem TM – 50ml, 520 Kč

5f8d53ea51a20obrazek.pngDenní liftingový krém Anew Platinum SPF 25 s Protinoelm TM – 50ml, 520 Kč

5f8d540c3d00fobrazek.pngNoční vyplňující krém Anew Platinum s Protinolem TM – 50ml, 520 Kč


5f8d53588ab53obrazek.png
Zlatá slupovací pleťová maska – 75ml, 330 Kč

O společnosti AVON
 
Kosmetická společnost AVON je součástí globální společnosti Natura & Co a již 135 let zlepšuje životy žen prostřednictvím krásy… stále v tom pokračuje, avšak moderněji! Přináší inovace, spojuje lidi, podporuje ženy, vnímá všechny podoby krásy. Slaví sílu žen po celém světě, podporuje je v objevování vlastního potenciálu a překonávání výzev. Překvapuje vás to? Přidejte se - #WatchMeNow #SledujteMe #AvonIsChanging #AvonSeMeni. AVON je zastánce toho, na čem skutečně záleží. Právě sílu krásy využívá k vytvoření lepšího světa pro ženy. Pozorně naslouchá potřebám žen a je hlasem jejich tužeb. Věří v lepší svět pro ženy, který bude lepším světem pro všechny.
Bojuje za zdravá prsa, protože rakovina prsu je jedním z nejčastějších onkologických onemocnění u žen, proto AVON věnoval více než 20 mil. dolarů na screeningové programy. Stejně bojuje i proti domácímu násilí, kterému čelí 1 ze 3 žen. Dosud pomohl již 14 mil. žen trpícím domácím násilím. Celosvětově společnost AVON předala více než 1 miliardu dolarů na projekty související se zdravím a bezpečím žen. Za posledních 20 let zaregistrovala více než 750 patentů a výrobky z jejího portfolia získaly více než 300 ocenění za poslední 3 roky. Věděli jste, že každou sekundu se po světě prodají 3 rtěnky, 7 parfémů a 2 výrobky pleťové péče značky Anew? Dobře známé a oblíbené značky jsou ANEW, mark., AVON TRUE, Planet Spa, Nutra Effects, Avon Care či Advance Techniques. Více o společnosti, aktivitách a výrobcích AVON se dozvíte na www.avon.cz a facebookovém profilu AVON Česká republika.


5f8d51ec7406cobrazek.png

Reklama