Tak o takovou výhru, k jaké se dostala čtenářka Danulka, by asi nestál nikdo. A už vůbec ne o kontakt s tím obdarovávajícím.

Dnešní soutěživé a výherní téma mě přinutilo napsat a přispět tak „mou trochou do mlýna“..
Před 16 lety jsme byli s manželem s jednou cestovní kanceláří na zájezdě v Itálii. Na tom by nebylo nic divného. Za 2 roky poté manžel bohužel zemřel a od té doby jsem na tutu CK zapomněla. Co však čert nechtěl, vloni v lednu přišel na adresu mého manžela katalog této CK s nabídkou. Napsala jsem mail paní B. do CK, že manžel zemřel před 14 lety a od té doby jsme nikde nebyli - mail byl potvrzen s tím,že manželovo jméno bylo smazáno v evidenci. Jaké bylo překvapení, když za 3 týdny přišel další katalog na jeho jméno. Vypravila jsem se tedy za p.B. do CK .abych vše vyřešila. Nejenom,že jsem se nedočkala  žádné omluvy, ale docela hrubě mě napadla,že toho „nadělám“, že jsou také jenom lidi.

No a letos v lednu přišel dopis - Výhra - Vážený pane K. Vzhledem k tomu,že jste naším VIP zákazníkem, dovolujeme si Vám oznámit,že jste u naší CK vyhrál Kč 1000,-- na slevu na zájezd v letní sezoně 2012. Žádám Vás proto, abyste se dostavil do naší CK,kde budou dojednány další postupy. Ještě jednou Vám gratuluji!!

A tak jsem se již pořádně naštvaná vypravila opět za podnikatelkou a majitelkou CK. Ve dveřích mě přivítala jako starou známou a když viděla obálku v mé ruce, nadšením se začala rozplývat a nabízela mi občerstvení. Ani po mém strohém odmítnutí se nepřestala přihlouple usmívat. Když jsem jí vysvětlila celý můj případ, s úsměvem mi sdělila „ nic se paní neděje, přineste mi úmrtní list Vašeho manžela a výhru přepíšeme na Vaše jméno. To už jsem nevydržela s nervy a nekomunikovatelnými výrazy opustila prostory CK. A teď jsem zvědavá, jak si s tím poradí náš kandidát na presidenta p. Okamura.

Co milé čtenářky, bývá vždy výhra tou pravou?? S touto CK bych nejela ani v případě, že bych u nich vyhrála celý zájezd. No a těším se, jakou výhru dostane manžel příští sezonu.
Vaše čtenářka Danulka

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

___________________

To snad není možné. Některé ty cestovní kanceláře už neví jak by prodaly. Že bychom to tomu Okamurovi přeposlali :)
I tak moc děkuji, že jste napsala, budiž varováním ostatním.
Přeji Vám pěkný, slunečný den
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama