„Krade ti peněženkůůů!“, křičela kamarádka čtenářky s nickem Danula, která načapala zloděje při činu. Jak to dopadlo se dozvíte v dalším zaslaném příspěvku.

Milá redakce, nevím , jestli to je „načapání“ podle vašich představ, ale vzpomněla jsem si na jednu příhodu, kdy kamarádka načapala zloděje při činu. Jeho nenechavé pracky „nepracovaly“ ani v jejím bytě, ani někde v obchodě, ale přímo v mé kabelce.

Měla jsem kabelku na způsob lovecké brašny a víko pochopitelně nezapnuté. Kdo by se věčně zabýval přezkou, že?Stály jsme v hloučku a koukaly zaujatě do nějaké výlohy. Už nevím, co tam bylo, možná dávali něco zadarmo, či co. Naší nepozornosti využil kapsář, a chňap, vytáhl mi peněženku z kabelky. Já bych to vůbec nezaregistrovala, ale kamarádka si všimla nějakého zvláštního pohybu a zařvala:  Krade ti peněženkuůůů!“ Zloděj samozřejmě nečekal, a hnal se pryč.

My pochopitelně za ním „Chyťte ho, ukradl mi peněženku…“Nějaký muž ho čapl za rukáv a zloděj mi hodil peněženku k nohám. „Na, tak si ji sežer…“

„Co s ním, mám zavolat policajty?“, zeptal se statečný muž. Ale ne, nechte ho jít, odpověděla jsem možná neuváženě, ale nechtělo se mi strávit celé odpoledne sepisováním protokolu.

Možná se ten zlodějíček vzal ponaučení a nikomu ten den nic nešlohl.

Danula

Pozn. text nebyl redakčně upraven

____________

Milá Danulo, naopak, i tohle je příspěvek podle našich představ, protože forem načapání je spousta a zlodějskou jsem tu ještě neměli. Ať žijí všímavé kamarádky! Díky za příspěvek

Saša

Téma dnešního dne 7. června 2011 zní:

Kdo vás kdy, kde a při čem načapal? Popřípadě: Kdy, kde a koho jste načapaly vy…

Takže zábrany stranou, jeptiškovské hábity dolů, jdeme psát a vzpomínat.

Já už jsem první vlaštovku vypustila, doufám, že se ke mně přidáte i vy ostatní, neboť jak napsal Radek – není „hezčí“ vlastnost, než malá lidská zlomyslnost ))

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nemusí jít pouze o příběhy se sexuálním podtextem, pište o čemkoliv, téma je obšírné

  • načapány můžeme být in flagranti
  • můžeme být načapány při lži
  • při nevinné krádeži (třeba sousedovic hrušek)
  • při nějaké trapné události
  • a nebo také můžeme my sami někoho načapat

Dárek za nejlepší příspěvek mně tentokrát holky z obchodního nachystaly vskutku originální ))

  • balíček „přípravků“ k zabránění početí a když už by se nezabránilo, k dispozici jsou i těhotenské testy.
  • pokud byste ale přece jen psaly spíše o tom načapání při „kradení sousedovic hrušek“, jako kompenzaci mám připraveno i něco sladkého.

bal

Reklama