Ano, i já jsem lepší než chlap. V něčem určitě. Není to tak dávno, co jsme se s přítelem vydali z Českých Budějovic na Červenou Lhotu. Dala jsem mu mapu (já řídím svoje auto).

Nejdřív jsme zcela nepochopitelně sjeli z hlavní a projeli nějakou vesnicí, na jejímž konci byla slepá ulice. Vrátili jsme se. Potom bylo třeba odbočit na Kardašovu Řečici. To, že jsme neodbočili, jsme zjistili, až když jsme se ocitli v Soběslavi. Opět otočka a návrat.

Muset se vymotat v K.Řečici - to tedy nikomu nepřeju. Sjeli jsme vlevo o odbočku dřív a dojeli jsme na polní cestu. Byl tam rodinný dům a všichni jeho obyvatelé na nás čuměli. Otočka, návrat.

Na křižovatce jsem dlouho stála a přemýšlela už jen na základě intuice, kudy z toho blbého města ven. Jet na hlavní byl spásný nápad. Pak už jsme jeli podle ukazatelů, které se jako zázrakem objevily vždy, když to bylo potřeba.

Během cesty jsme tedy čtyřikrát zabloudili, ten čtvrtý případ si bohužel nemůžu vybavit. Na zámek jsme dojeli pozdě a tak tak stihli poslední prohlídku, která začínala za 10 minut. 

Takže - můj přítel neumí číst v mapách, zatímco já si je asi od 10 let četla místo dívčích románů a v zeměpisu jsem jako jediná ze třídy dostávala jedničky za orientaci na mapě.

A to ještě nevíte, jaká byla naše cesta na Karlštejn :D (jasně, že podobná)

Dante Alighieri

Jsem lepší než chlap! To je téma na dnešek.

  • V čem máte nad většinou mužů navrch?
  • V čem jste lepší, než ten váš?
  • Podařilo se vám opravdu trumfnout nějakého muže?
  • Porazila jste silnější pohlaví v páce?
  • Opravila jste televizi zatímco on jen bezradně hleděl do jejích útrob?
  • Máte lepší paměť, zatímco své polovičce musíte jednu věc připomenout aspoň desetkrát?

Napište nám v čem jste lepší než chlap! Své příběhy, úvahy a zamyšlení posílejte už teď na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a ten nejlepší bude odměněn dárkovou sadou Pickwick, ve které najdete tři druhy ovocných čajů a stylový hrneček.

Reklama