Před dvěma lety jsem začala o víkendech jezdit do Českých Budějovic. Před rokem jsem začala jezdit do ČB více a od dubna letošního roku prakticky tu bydlím. A až teprve teď to vypadá, že se mi tu rýsuje kámoška.

Představte si, že je vám 13 let, jste z Prahy a jedete na tábor k Plzni. Tam se dva týdny bavíte s někým z Budějovic. A po těch dvou týdnech se rozjedete domů a už se nevidíte.

Po 11 letech se ale ocitnete v ČB. Dojde vám, že ta holka byla právě odtud a zadáte její jméno NA FACEBOOKU.
Od té schůzky, kterou jsme si přes Facebook domluvily, jsem si moc neslibovala, ba dokonce jsem si myslela, že se uvidíme jen jednou.

Nakonec z toho byly dvě hodiny, během kterých jsme se napucly dortama a chlebíčkama a navzájem jsme se překřikovaly, protože každá chtěla furt něco říkat.

Pak se Lucie začala zajímat o to, kdy se uvidíme příště, tak jsem to s nadšením uvítala.

Během cesty na autobus jsme vymýšlely další možnosti, kdy a jak se vidět, tak jsme přišly ještě na kolo nebo cestu z práce domů pěšky - tu zrealizujeme asi hned příští pondělí.

Tak já budu mít asi nejen kámošku, ale asi si i zasportuju. :D

Lucka mi mimo jiné řekla, jak se jmenuje její přítel. Zmínila jsem se doma a zjistila jsem, že on a můj přítel se navzájem znají a chodili spolu do školy!

Svět (Budějovice) je malej. Tohle mi přijde jako bezva příležitost jít klidně někam ve čtyřech.

zr Takže jaký vztah mám k Facebooku?

Našla jsem tam nejen Lucii, ale více "starých" přátel.

Taky jsem tam přišla na bezva hru Happy Aquarium, kterou hraju už asi tři čtvrtě roku a je to pro mě úžasný relax.

Krmím ryby, zdobím jim akvárko a množím potěr.

Můžete tam chovat žraloka, žáby a všechny možné ryby (pár posílám v příloze).

Dante Alighieri

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Krmíš potěr? A to Tě baví virtuálně? Představ si opravdové akvárko, třeba s piraňami. Je to krásné a je to kus přírody doma. :-)) Jinak máš pravdu, že svět je malý a kolikrát je legrace, jak člověk přijde oklikou k starým známým. Pěkný víkend! M. 

Facebook a jiné sociální sítě. To je téma pro dnešní den a námět pro vaše příspěvky. Pište o tom, co vám osobně tento model 21. století přináší a jak se k němu stavíte.

Odesílejte své názory na redakce@zena-in.cz.

Dnes si autor jednoho z vylosovaných čtenářských příspěvků vyslouží dárek od firmy Goldwell.

Reklama