Čtenářka Dante Alighieri si stýská, že je jedinou fanynkou dance music na našem webu. A pokouší se získat další. Co říkáte jejímu setu?

Tak vidím, že se do toho dneska musím taky vložit, protože jak to tak vypadá, jsem na ž-in asi jediná dancemusic-fanynka. :D

Tohle je skladba mých současných dnů. Líbí se mi, protože žije a je sexy. Zasvěcení vědí, že asi tak tři čtvrtě dne sním a jsem mimo a právě při téhle písni mi do těch snů přibývají nové barvité příběhy. Baví mě, když hudba inspiruje a doslova mě obohacuje.

Minuta 1:27 - 1:45 je má oblíbená pasáž.
A pak s mým přítelem teď ujíždíme na Danza Kuduro. Schválně neposílám oficiální video interpreta, ale video níže, protože mně úžasně zvedlo náladu a doufám, že zvedne i dalším!
Dante Alighieri


 

Děkuji Dante Alighieri. Jsem zvědav, kolik čtenářek se k vám přidá. A kolik dalších pošle zajímavou muziku. Jo amimochodem, ačkoliv nejsem příznivcem tohoto druhu muziky ta pasáž je vážně dobrá. Hlas i výraz té zpěvačky. Uf, kdybych nebyl šťastně ženatý, nechal bych si od ní leccos udělat...

Dnes je tématem dne muzika, která ovlivnila vaše životy. Pošlete odkaz z youtube a přidejte historku. Těšíme se na to na e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Rádio Žena-in vám za to možná pošle muziku o kterou budete stát…  jen jeho dnešního hudebního dramaturga musíte přesvědčit, že si ji zasloužíte!

Reklama