Daniela Peštová tváří Bomton studií

Galavečer Art Image Change International

Daniela PeštováSe jménem topmodelky Daniely Peštové se nyní ve spojení s Bomton studii budete setkávat často. Dělá nám velkou radost, že můžeme oznámit, že se právě Daniela stala novou tváří Bomton studií. Bomton totiž nejsou jen vlasová studia, ale také wellness a spa centra.

Daniela nám prozradila, že jejím nejlepším pomocníkem na krásu je odpočinek a pohoda a my to vidíme stejně. Spojení Bomton studií s její osobou je tedy víc než na místě, protože my se snažíme našim klientkám a klientům nabídnout právě aspoň chvíli, při které zapomenou na stres okolo sebe. Pro některé to může být opečovávání vlasů, pro jiné masáž a někdo se odreaguje u cvičení. Bomton studia nabízí nejen to, ale snaží se stále přicházet s dalšími novinkami. Pro naše klienty je určitě podstatné vědět, že pro ně vyhledáváme to nejlepší a že si u nás najdou to, co je dělá šťastné.

Daniela Peštová ve spolupráci s týmem Bomton studií a Matúšem Tóthem nafotila sérii 4 fotografií pro Bomton. Každý z těchto vizuálů má jinou „tvář“. Každý máme více podob a každý jsme také oproti svému okolí jiný. Bomton studia tím chtějí ukázat na rozdílnost, se kterou si umí poradit, ale také na to, že Vám dokážou najít novou „jednoduše krásnou“ podobu. Danielou podepsané vizuály budou vystavené v Bomton studiích.

Daniela také potvrdila svou účast na Galavečeru AICHI, kde zasedne do řad porotců.

Daniela Peštová

Art Image Change International je mezinárodní soutěží o nejlepší změnu image. Letos se již podeváté sejdeme, abychom ocenili nejlepšího kadeřníka a jeho proměnu. Galavečer se slavnostním vyhlášením se bude konat v prostorách SaSaZu 5. října od 19:00 hodin.

Do finále postoupilo celkem 10 soutěžních týmů, představme si je:

Daniela Peštová

Ilona Fryntová z Českého Meziříčí

Michaela Borovičková, Plzeň – Bory

Markéta Čistá z Prahy

Michaela Drbohlavová, Praha

Lenka Walderová, Praha

Diana Kratochvílová z Prahy

Lenka Pospíšilová, Ořech

Dana Hauptová, Ostrava – Poruba

Anna Pavlicová z Prahy

Alena Havlíková, Senica

Daniela PeštováBěhem samotného Galavečera, kterým Vás provedou moderátoři Lucie Šilhánová a Libor Bouček, Vás ale nečeká pouze vyhlášení vítězů, Bomton pro Vás připravil také představení originál Butterfly Effect kolekce. Loňský vítěz, Honza Balcařík, přijde se svou show, ve které Vás seznámí se svým pohledem na svět kadeřníků a ArtTeam Bomton připravil extravagantní show s pracovním názvem „velké a krásné“. Těšit se můžete také na hudební skupinu Charlie Straight nebo Mako Mako, duo Dae Men a také UmPrum Show.

V samotném závěru tohoto večera poté porota, složená z Karla Kadlece, Art directorky Bomton studií Romany Tinglové, Cut and styling directorky Niny Krajčo, loňského vítěze AICHI kadeřníka Honzy Balcaříka, fotografa Matuše Totha, vizážistky Ivany Tokánské, estetického chirurga MUDr. Libora Dvořáčka a topmodelky Daniely Peštové zvolí nového výherce.

Více informací naleznete na:

Reklama