1-Jana-Krausova-a-Daniela-Pestova-PAV-7687.jpg

Modelka Daniela Peštová se k ALSE dostala náhodou, když se před lety účastnila akce na podporu pacientů. „Co je ALS jsem věděla, mám známou, která touto nemocí trpí. Ale o jejich spolku jsem slyšela poprvé a byla jsem tak ohromena tím, co dělají, že jsem jim nabídla svou pomoc.“ Prázdniny bude mít známá modelka rodinné a odpočinkové. Čeká ji užívání si rodinného klidu, pohody a nicnedělání.

I když se v modelingu Daniela Peštová pohybuje od 90. let, universální radu na úspěch nemá. Jak se dokázala tak dlouho udržet na vrcholu? „Je to hodně o štěstí. O tom být ve správný čas na správném místě. Poznat dobrou příležitost a chytit ji za pačesy. Zároveň ale zůstat sama sebou a nenechat se zblbnout pozlátkem,“ říká. Svět modelingu se od jejích úplných začátků dost změnil.

Podle Daniely Peštové to má pro současné dívky svá negativa i pozitiva. „Dnes se může v podstatě kdokoliv s dobrou aplikací stát hvězdou sociálních sítí, říkat si modelka a živit se tím. Na druhou stranu nemají dnešní modelky takovou životnost, jako to bylo v případě modelek 90. let,“ myslí si Daniela a vyjmenovává nejslavnější jména od Naomi Campbell přes Claudii Schiffer a Lindu Evangelistu. Na jména hvězd dnešních přehlídkových mol si širší veřejnost už jen tak nevzpomene. „Navíc mi přijdou dnešní fotky příliš vyretušované. Vytratilo se z nich kouzlo nedokonalosti a jedna modelka vypadá jako druhá. Trochu nuda,“ popisuje Peštová realitu dnešních fotek. 

Focení benefičního kalendáře pro ALSA z. s. už finišuje, ale to se rozhodně nedá říct o všech aktivitách spolku ALSA. Dne 3. 10 se totiž chystá velký benefiční koncert v Pražské křižovatce. Vystoupí na něm Ondřej Brzobohatý, Marta Jandová, David Kraus, David Deyl, Epoque quartet, Arte levite, Kateřina Sedláková, Daniela Písařovicová, Thom Artway, Martina Partlová a mnozí další.

ticketmaster6.jpg

Reklama