Zpěvák Daniel Hůlka sice momentálně s novináři nekomunikuje, Korzo ale přesto zjistilo, co právě charismatický zpěvák dělá a co má v plánu. Prozradila to drobná, černovlasá zpěvačka Magda Malá, která Hůlku přemluvila, aby 27. října zazpíval v pražském divadle Hybernia. Hůlka se tak po dlouhé době objeví znovu na scéně.

Spolu s Vlastimilem Harapesem, Marcelou Březinovou, Hankou Křížkovou, Leonou Černou a dalšími hvězdami bude účinkovat na benefičním koncertu ve prospěch nadace Mater et Pueri, která pomáhá osamělým matkám v tísni. Ne náhodou se stala právě muzikálová hvězda Magda Malá spoluzakladatelkou této charitativní organizace. Na vlastní kůži poznala, jaké to je ocitnout se v těhotenství bez partnera, soudit se o alimenty.  

„Mým snem je postavit azylový dům pro opuštěné matky s dětmi. Je to sice běh na dlouhou trať, ale já doufám, že jednou se mi podaří náš plán uskutečnit. Zatím pomáháme, jak se dá," řekla a ocenila přístup svých kolegů, včetně Dana Hůlky, kteří se rozhodli nezištně pomoci.

A těm, kteří touží po dalším a hlavně delším vystoupení Dana Hůlky, můžeme ještě prozradit, že zpěvák dostal od producenta Oldy Lichtenberga nabídku zahrát si znovu Draculu. Ta je však podmíněna tím, že shodí přebytečná kila a zklidní svou poněkud divokou životosprávu. Na tom prý Dan už pracuje, takže jeho příznivci se mají příští rok na co těšit. Zkoušet by se mělo začít již v lednu 2009.

Reklama