Nesouhlasíte? Tak to si vyřiďte s Angličankami – podle jejich hlasování byl totiž tenhle žebříček sestaven. V průzkumu, uskutečněném firmou Durex ve Velké Británii, odpovídalo na otázku, kdo patří mezi 100 nejvíce sexy mužů planety okolo pěti tisíc žen.

Z výsledků lze vyčíst dlouhodobý trend obliby určitých pánů, kteří se drží standardně na vysokých pozicích. Nové objevy ovšem dokážou s pořadím důkladně zamávat – to dokázal nový James Bond v podání Daniela Craiga. Tolik kritizovaný nováček na pozici agenta 007 nakonec obstál a překonal očekávání. Ve svých 38 letech navíc dokázal, že ani střední věk není překážkou úspěchu - to dostatečně prokazuje také fakt, že jeho polonahé tělo patří mezi nejstahovanější položky do mobilních telefonů.

Druhé místo získal charismatický Clive Owen, kterého jste mohly vidět ve filmech Potomci lidí či Sin City.

Mezi stálice patří starý mládenec George Clooney, který se stabilně drží na předních příčkách, a letos mu byla přisouzena 5. pozice. Žádným velkým překvapením také není fakt, že do první desítky se vešli Robbie Williams, David Beckham či Pierce Brosnan. Novinkou je odsunutí typických hezounů z předních pozic. Dobrým příkladem je nyní již bývalá stálice Brad Pitt (12. místo) nebo Colin Farell (13. místo). Oběma pánům zřejmě neprospěl rodinný život a usedlejší styl života.

 

A to jsou oni – nikoli nejkrásnější, ale nejvíc sexy muži světa:

 

1.         Daniel Craig

2.         Clive Owen

3.         Jude Law

4.         Steve Jones

5.         George Clooney

6.         Johnny Depp

7.         David Beckham

8.          Robbie Williams

9.          Orlando Bloom

10.        Pierce Brosnan

 

Tak co, berou i vás? Stála byste o bližší seznámení s některým z nich? Nebo vám můžou být všichni ukradení a žerete jen Martina Maxu? :-)

Reklama