Herec Daniel Craig (40) přiznává, že si od Jamese Bonda potřebuje odpočinout. A to na tak dlouho, jak to jen půjde. Na otázku, kdy se bude filmovat další bondovka, Craig odvětil: Hlavně doufám, že ne moc brzy. Ale asi tak za půl roku se sejde celý tým a budeme přemýšlet, jak a kam dál."

Do té doby si chce Craig hlavně užívat pláží. Není divu - během natáčení zatím posledního filmu o agentovi Jejího Veličenstva 007 si Daniel uřízl špičku prstu, zranil žebra a na tváři mu přibylo pár nefalšovaných stehů.

I proto herec tvrdí, že by mu vůbec nevadilo, kdyby v příští bondovce nebylo tolik akčních scén. „Docela rád bych celou první půlhodinu příštího filmu proležel na pláži s koktejlem v ruce," dodává vážně Craig.

Přesto si i nadále udržuje fyzickou kondici. Minulý měsíc byl viděn se svou přítelkyní Satsuki Mitchellovou na pláži v St. Barts. Podařilo se ho tam vyfotit, jak vychází z moře - přesně jako Bond ve známé scéně z filmu Casino Royale. Z fotek je zjevné, že Daniel na své postavě pořád pilně pracuje.

Reklama