Jsem masochistka.

Znamená to, že dokážu bolest za určitých specifických okolností vnímat jako velmi příjemnou záležitost a přetvářet si ji na zdroj erotického vzrušení. Za určitých specifických okolností, to zní poněkud vybíravě, že? :-)

Tak to raději vysvětlím hned na začátku: nepotěší mne pád z kola a odřená kolena, vrtání zubů nenávidím a hlasitě se dožaduji anestetické injekce skoro ještě před vstupem do ordinace a musím říci, že ani migréna není vzrušující.

Aby bolest měla na mne ty „správné“ účinky, musí být úmyslně způsobená jiným člověkem, a to člověkem mně milým.

Podmínka druhá - správné místo: nejlépe zadeček, v omezené míře, a samozřejmě se znatelně slabší intenzitou rány pak ostatní klasické erotogenní zóny.

Podmínka třetí - správné dávkování v čase a v cíli. Od rákosky proužkovaný zadeček, semtam nějaká modřinka. Šrámy od pásku, fialové fleky od mého milovaného kartáče.

Hned tak to nezmizí a přináší to leckteré problémy:

 v oblasti plánování času:

  • Je třeba myslet na to, abych se neocitla ve sprchách po tréninku volejbalu nahá a zády k ostatním - buď utíkám o pět minut dřív z tělocvičny, anebo to vyžaduje složité, téměř krkolomné manévry s ručníkem a stěnou za zády.
  • Na injekci proti tetanu a celkovou lékařskou převentivní prohlídku je třeba zvolit vhodný čas, stejně tak jako na zkoušku plesových šatů u švadleny, pokud se člověk chce vyhnout vysvětlování, že skutečně nejde o domácí násilí, ale o radost, dobrovolnost a potěšení.

v oblasti milostného života:

  • I na nevinné pohlazení po zadečku může mít slečna s čerstvými šrámy velmi prudkou reakci, která leckterého harašníka k smrti a nadobro vyděsí :-)
  • Může to zabránit pokračování slibně rozjetého flirtu - vánoční večírek, příjemně rozverná atmosféra, velmi sympatický ředitel spřátelené firmy ... a já v duchu usilovně řešila otázku, zda je skutečně rozumné riskovat něco víc než pár pus. Co když se mi nepodaří vysvětlit, že to, že mám zrovna modrý zadek, nemá absolutně vliv na to, jak skvělá daňová poradkyně jsem, a přijdu tím o klienta? A jakmile začnete racionálně zvažovat, romantika je v háji...
  • Spankingový úlet je naprosto neutajitelná nevěra, corpus delicti si hříšník nebo hříšnice nosí na zadku a s největší pravděpodobností bude objeven (ledaže by s manželem byl (a) jen ten obligátní misionář se zhasnutou lampou a pod dekou :-)  ) 

v oblasti finanční:

  • Vím, že spodní prádlo není při výrobě zkoušeno v odolnosti proti rákosce, přesto mne ale dokáže rozladit, pokud nádherné kalhotky po několika spankingových hrátkách změní strukturu a “ošulíčkují“ se na zadku, vytrhávají se vlákna a vypadá to děsně. A v ošklivých nebo levných supermarketových zadek přece nemůžu ukázat, to dá rozum. :-)
  • A když mi vloni z milovaných manšestrových kalhot vylínaly na zadku ty chlupaté proužky, brala jsem to jako velkou nespravedlnost osudu.

Když to má tolik minusů, proč to ta holka tedy dělá, říkáte si, stojí jí to za to? Rány bolí, naskakuje husí kůže, pak začínají příjemně hřát a každá další může být toužebně očekávaná. Ujišťují, že jsi živý a že pro tu chvíli není nic důležitějšího na světě. Slzičky uvolňují a odplavují smutky. A konejší, studí a hladí tváře, zatímco zadeček pálí...

Ano, stojí! :-)

 

Marienka  

                 
Reklama