Tohle se mi stalo loni koncem prázdnin na naší brněnské přehradě.
Jednou ráno  dojdu na pláž a tam si skupinka mladíků postavila stan,dělali nepořádek, pálili ohen, vyřvávali dost nevybíravě..
No kamarádka zavolala na městskou policii, jestli by se nemohli příležitostně stavit a mladíky usměrnit. Evidentně se jim moc nechtělo, ale nakonec dojeli,mladíky  umravnili, oheň uhasili .. a zrovna přicházela další kamarádka, která má kousek nad pláží chatu, kde tráví léto.

A jak je taková hovorná tak hned na strážníky "to jsem ráda, že vás vidím, proč občas neprojdete mezi chatama, každou chvíli je tam nějaký zloděj" .. no a to jste měli vidět ty strážníky..ten největší začal na kamarádku ječet, že se s ní  nebude vybavovat,že na to nemá čas a ted cituji

"Zatímco  se tady s váma vybavuju,mohl jsem zachránit 3 lidské životy"

Všichni  3 naskákali do auta(jak v americkým filmu) a byli v prachu a dokonce léta jsme je tam už neviděli.

Takže ted vím, že když nejsou strážníci vidět, zachraňují ty
lidské životy
DanaD

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


No zrovna mě to, Dano, napadlo. Stoprocentně jeli hned odtamtud asistovat do Afghánistánu, kde stále zachraňují v plném nasazení a v první linii. :))

Také jste se už někdy srazili s blbcem? Dnešní téma je právě o tom. Každé dvě hodiny vylosuji jeden váš e-mail s příběhem na dnešní téma a autor dostane malý dáreček. Pište na redakce@zena-in.cz.

Reklama