Také kolegyňka Dana Haklová mi odpověděla na otázku, kde prožila svoji nej dovolenou? Podle ní je dovolená prověrkou vztahu, ať už ji prožijete kdekoli...

Moje nejlepší dovolená? Ty prožívám poslední dobou, co jsem se svým „novým chlapem“. Pro mě je totiž důležitější to, s kým dovolenou prožívám, než kde ji prožívám. Myslím, že takhle to má většina lidí. Sebekrásnější místo si neužijete, když máte vedle sebe bručouna, prudila, lakomce, nebo žárlivce.

Takže já si to opravdu vychutnávám, ať už projíždíme naši krásnou zemičku, nebo vyrazíme za hranice. Dovolená je dobrou prověrkou vztahu, protože se často dostanete do nepředvídatelných situací.
Zatím jsme obstáli na jedničku a to je pro mě to nejdůležitější.
Předloni jsme autem projeli Toskánsko, loni jsme si zaletěli na řecký ostrov Samos. Půjčili jsme si tam auto a prošmejdili ho křížem krážem.

Obě dovolené byly úžasné, ale strašně nás baví i objevování novým míst v Čechách, třeba na koni.

Dana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7.6.2013: Vaše ideální dovolená

uprostred_snezeniNapište mi, zda jste zažila ideální dovolenou jak probíhala. Prožila jste ji...

  • Sama?
  • S partnerem?
  • S dětmi?
  • S rodiči?
  • S přáteli?
  • S někým jiným?

Své příspěvky formou příběhu (doplněného třeba i jednou, dvěma fotkami z této dovolené) posílejte na notoricky známou e-mailovou adresu redakce. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i možnost získat dárek, napište nejpozději do 7.6.2013 a 15.00 hodin. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, lépe delší. A jaký že můžete získat dárek? Tentokrát je to pěkná knížka (třeba na dovolenou): původní česká detektivka Františka Uhera Uprostřed sněžení (vydala MOBA).

A pokud jste ideální dovolenou ještě neprožila, popusťte uzdu fantazii a napište, jak byste si ji představovala?

Reklama