Známá herečka a choreografka Dana Morávková připravovala spolu s fotografkou Alžbětou Jungrovou novou imageovou kampaň americké přírodní kosmetiky Pevonia Botanica pro nadcházející sezónu.

Pevonia Botanica

Dana s Alžbětou spolupracuje již několik let, takže si společnou práci užívají. „S Danou se na focení těšíme. Bez problémů se vždycky shodneme na tom, co potřebujeme a jak bude kampaň nebo kalendář ve výsledku vypadat. Shodneme se na stylizaci a nikdy nemáme problém při vybírání fotografií. Věřím, že všemu pomáhá, že se dobře známe,“ říká Alžběta.

Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Známá herečka je tváří americké přírodní kosmetiky již dva roky. „Příprava kampaně se liší od mé obvyklé práce, takže je pro mne něčím mimořádným a velmi si je užívám. Spolupráce s Alžbětou je vždycky bezvadná, fotky vznikají v příjemné a pohodové atmosféře a doufám, že je to pak na výsledku vidět. Navíc mě těší, že reprezentuji značku, která pomáhá ženám být krásné a pěstěné,“ dodává Dana.

Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Kosmetika Pevonia Botanica je složena z nejčistších přírodních ingrediencí. Jejich účinek je umocněn zpracováním, které využívá nejmodernější vědecké a technické poznatky. Výsledkem této spolupráce jsou unikátní produkty, které přináší viditelné výsledky. Značka nabízí produkty rozdělené do několika řad. Od základních, jako je ošetření suché, citlivé a mastné pokožky, až po řadu přípravků, které řeší specifické problémy pokožky dermatologického charakteru, jako je akné a rosacea. Výrazně je zastoupena řada péče o pleť žen nad padesát let s vysokým podílem kaviárového extraktu. Ten spolu s DNA z lososa, mořským kolagenem, mořským elastinem, kyselinou hyaluronovou a escutoxem neboli rostlinnou náhradou Botoxu staví kosmetiku Pevonia Botanica na výjimečné místo mezi kosmetickými značkami.

Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Pevonia Botanica

Reklama