Seriálová „mrcha" Andrea neboli herečka Dana Morávková (37) z Velmi křehkých vztahů je pečlivou matkou syna Péti. Když začala natáčet původní Rodinná pouta a vytvořila typ ambiciózní přitažlivé manažerky, její syn nastupoval do první třídy. Teď v září půjde do čtvrté. Dana už by pomýšlela i na druhou ratolest, ale... To bychom se museli s Petrem sejít doma," směje se Dana, která bez svého muže, hudebníka Petra Maláska, nevyrazí sama ani na společenský večírek.

Letí to, Péťa jde už do čtvrté třídy, docela se na začátek školního roku těší. Škola ho totiž baví. Má kliku na paní učitelku a na dobrou partu dětí," říká Morávková potěšeně. Když má někdo z Péťových spolužáků narozeniny, sejde se třeba deset maminek a jdeme to společně do restaurace oslavit. Musím to zaťukat, je to dobré, začátek školního roku je pro mne a mého syna docela příjemnou záležitostí."Děti celebrit to mívají leckdy těžké, některé mají ze slávy svých rodičů až trauma. Péťa to takhle vůbec nebere. Je to můj kluk od miminka, já jsem herečka od jeho narození a táta je muzikant. Takže on nás vnímá jako mámu a tátu a je mu jedno, jestli jsem dvakrát týdně v televizi a tatínek zase na koncertech třeba s Lucií Bílou," tvrdí Dana.
Péťa podle jejích slov chodí na piano, na zpěv, na angličtinu i na tenis. Co si v životě vybere, u čeho vydrží, co ho bude pořád bavit, to neodhadnu. Ale rozhodně ho s manželem do ničeho nebudeme nutit a také mu nebudeme nic zakazovat," podotkla Dana Morávková.

 

Reklama