Představitelka ambiciózní a schopné manažerky Andrey z Velmi křehkých vztahů Dana Morávková (37) patří k nejlépe oblékaným celebritám. Neholduje pomíjivým módním výstřelkům, naopak vždy volí elegantní módu a nejnovější trendy u obrouček brýlí.

Občas si zaletí se svým manželem, hudebním skladatelem a klavíristou Petrem Maláskem, do New Yorku, aby ve zdejších vyhlášených buticích doplnila šatník. I její televizní Andrea je vždy dokonale elegantně oblečená a inspiruje ženy k následování."Je to hodně zásluha módní návrhářky Táni Kovaříkové. Ta je autorkou všech těch modelů, ve kterých se v seriálu představuji. Samozřejmě mě to inspiruje, abych také i ve svém soukromí byla nevtíravě elegantní," svěřila se Korzu Morávková, která si v postavě Andrey libuje.

Župany a spodní prádlo na natáčení je její.
"Pokud se Andrea ukazuje v seriálu v župáncích a spodním prádle, tak se pochopitelně příliš neodhaluje, protože je to rodinný seriál, pak prádlo a župany jsou moje. Potrpím si na hezké prádlo a bylo by zbytečné, aby mi ho Prima nakupovala," říká herečka.
Před pár dny se vrátila z dovolené ze Španělska, kde byla s manželem a synem Petrem. Na rozdíl od své hrdinky je totiž spořádanou a šťastnou manželkou.

Reklama