Pokud byste se jí zeptaly na počet sexuálních partnerů, jen zavrtí hlavou. Ne že by se zdráhala ono intimní číslo prozradit. Ona ho jednoduše nezná. Ale ke stovce mít daleko nebude. Není lehká ženština, ani nymfomanka. Její diagnóza zní xenofilie. Vzrušují ji výhradně muži, které nezná. To je také důvod, proč nejčastěji preferovala sex na jednu noc.
5d932c2a44746obrazek.png
„Zpočátku jsem to přisuzovala touze experimentovat, později nesprávným partnerům. Poprvé, maximálně podruhé to s nimi vždy bylo super. Jenže pak jakékoli vzrušení vyprchalo. Ať dělali cokoli, já už orgasmu nedosáhla. A tak jsem dál hledala toho pravého a v mezičase si užívala milostných dobrodružství s náhodnými pány. Kdekoli,“ vypráví Dana s tím, že časem už na sebe začínala být pořádně naštvaná. Chtěla se konečně usadit a mít děti. Jenže ten pravý, který by ji dokázal uspokojit po všech stránkách, pořád nikde.

„Už nevím, jak na to přišla řeč, ale jednou jsem se s tím svěřila své gynekoložce. Ta mě vyzpovídala a usoudila, že by se mohlo jednat právě o xenofilii. Lidé s touto úchylkou mohou dosáhnout orgasmu jen s cizím člověkem. Jakmile kouzlo neznámého pomine, je po vzrušení. A to je přesně můj případ!“ přiznává Dana, které tato diagnóza konečně pomohla k vážnějšímu vztahu. Rozhodla se, že přestane kvalitu vztahu posuzovat podle toho, zda ji muž sexuálně přitahuje či nikoli.

Do Marka se zamilovala na první pohled. Jenže ačkoli si rozuměli, v sexu to bylo jako přes kopírák s ostatními muži. „Řekla jsem si ale, že se prostě přemůžu. Jsme spolu už rok a já mu hraju divadlo, jak si to náramně užívám. Snažím se promítat si za zavřenýma očima neznámé tváře, ale to moc nefunguje. Jenže to vzrušení mi chybí, a tak ho čas od času s někým podvedu. Nejsem na sebe pyšná, ale nemůžu si zkrátka pomoct,“ přiznává Dana.

Čtěte také:

Reklama