Už za čtrnáct dní přijede do prahy světoznámý spisovatel Dan Brown. Jedná se o jeho vůbec první návštěvu u nás, takže se máme na co těšit. Jeho posledního románu Inferno se prodalo od 18. září, kdy vyšel, úžasných 100 tisíc výtisků. Na Nové scéně ND se Brown zúčastní inscenace svojí novinky, v níž symbologa Langdona zosobní populární Lukáš Hejlík.

Šance dostat se na jeviště s knihou spisovatele, kterého zná celý svět, se neodmítá. Zvlášť, když u toho bude mistr samotný.

dan

Ve svém nejnovějším thrilleru Inferno opět Dan Brown mistrovsky mísí historii, umění, šifry a symboly. Proslulý harvardský symbolog Robert Langdon se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň - a čas přitom neúprosně pádí. Po jeho uplynutí má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět.

inf

LiStOVáNí přijímá výzvu se s tímto „peklem” a bestsellerovým autorem popasovat. Po pražském představení snad i Dan Brown podepíše knihy, se kterými se pak projekt Lukáše Hejlíka vydá na celorepublikové turné.

Více informací najdete na facebooku nebo na argo.cz.


POZOR, SOUTĚŽ O INFERNO!

Máte ráda romány Dana Browna a Inferno jste ještě nečetla? Nebo víte o někom, komu by tato kniha udělala radost? Máte jedinečnou příležitost získat jeden výtisk. Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte na otázku a tři z vás se mohou těšit na výhru!

Soutěž na našich stránkách najdete v sekci Soutěže,

nebo přímo ZDE (klikni).

Soutěže se můžete zúčastnit pouze tehdy, pokud jste v našem magazínu zaregistrovaná a v době vyplňování soutěže i přihlášená.

Reklama